Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S8 vagy Iphone...

Samsung galaxy S8 vagy Iphone 7 a jobb?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 19:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%

Galaxy S8, nagyobb, szebb kijelző, több ram, jó kamera, bővíthető tárhely.

Android által: nyitottabb rendszer, több ingyenes alkalmazás. Ezek mind az S8 előnyei.

2017. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez jó kérdés nekem az S8 nagyon nem jön be külsőleg belsőleg még oké de droid vonalon inkább a hüvelyek mellett tenném le a voksot (p10, p9, honor 8).Szóval e kettő közül Iphone.
2017. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
20%
Iphone 7. Nekem is az van. IMÁDOM!❤❤😉
2017. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
11%
iphone 7 fényévekkel jobb, még úgy is, hogy az már több, mint fél éve jelent meg, az s8 meg most
2017. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
4-es kérdező. Mivel tud többet?
2017. ápr. 13. 20:10
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Samsung Galaxy S8...de külsőleg nem tetszik.
2017. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Milyen szempontból?

S8: jobb üzemidő, több RAM, jobb kijelző (szebb színek, nagyobb felbontás), nyitottság, VR lehetőségek, DeX, Bixby, jobb kamera.

iPhone 7: frissítések hosszabb ideig lesznek, talán gyorsabb egy icipicit (de van, ahol nem)

Én az S8-at ajánlanám.

A gyorsaságban, kamerában nincs nagy különbség, mindkettő állja a sarat.

Inkább a funkcionalitás legyen az, ami dönt, és abban a Samsung a nyerő.

Egyik telefonnal sem nyúlsz mellé amúgy.

2017. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
34%

Ha választanom kellene egy Androidos és egy iOS-es telefon között ugyanabból a kategóriából, akkor az iOS-t venném.


Most is egy 6-os iPhone-om van, lassan 2 éves, de hibátlanul működik. Egy andoridos telefon sem bírt ki nálam fél évnél többet.

2017. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

#8:

Akkor te valamit nagyon rosszul csinálsz (vagy csak hülyeséget írsz, már ne haragudj), nálam lassan fél éve van egy Vernee Thor, de azóta is normálisan működik, és ennek még köze nincs a Galaxy S8-hoz, az ennél 1000x jobb...


Az az egyik, amit tisztázni kell, hogy az alsó kategórián kívűl egyik Androidos telefon sem fagy le az alap alkalmazásoktól, és pár keményebb játéktól sem. Nekem 89 telepített alkalmazásom van, és mégis működik a telefon gyorsan, pedig ez nem egy Galaxy S8.

Nem beszélve arról, hogyha több gigabájt játék, alkalmazás, stb van az iPhone-on, az is belassul.


Szóval akkor te valami nagyon alap okostelefont használhattál, nyilván nem a legolcsóbb androidos telefonnal(ami max hívásra jó) kell összehasonlítani a több százezres iPhonet.

2017. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nagyon is igazad van.Meg amúgy is,kinek mire kell...Én az Iphone-t nem vennék mert nem bírnám kihasználni azt a bitang erős procit.Játszanék rajta...Úgy gondolom hogy ezt üzletembereknek,építsz mérnököknek,meg ehhez hasonlóknak tudnám elképzelni.De ízlések és pofonok.
2017. ápr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!