Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítható be az SMS?...

Hogyan állítható be az SMS? Nem működik az SMS szolgáltatás HUAWEI P8 LITE. Hétvégén vettük a telefont már meglévő sim-kártyához, de új előfizetést kötöttünk rá. Ma vettük észre, hogy se küldeni, se fogadni nem tud sms-t. Minden egyéb működik.

Figyelt kérdés
Úgy gondolom a telenor nem aktiválta az sms szolgáltatást a telefonra. Felhívtam őket kérték a 6 számjegyű kódot, amit persze párom apukája nem tud. Én se a sajátom, azt mondták szerződéskötéskor adjuk meg, de én nem emlékszem h nálam vagy náluk kérték volna.

2017. ápr. 13. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyisd meg az üzenetek-menü-beállítások-alapértelmezett beállítások. Majd haladó-alapértelmezett beállítások. Majd ugyanott ellenőrizd-üzenetközpont száma :+36 20 9300 099

2017. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!