Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MI a véleményetek a használt...

MI a véleményetek a használt iphonokrol? Megéri úgy venni?

Figyelt kérdés
Mostanság akarok venni egy iphont és nem tudom hogy megéri-e egy hasznát iphont venni. Mert úgy vagyok vele hogy azért csak jobb lenne hogy az én kezemben legyen először használva de viszont az új nagyon drága nekem.
2017. ápr. 13. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
És milyen Iphone-t akarsz venni?
2017. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem a használt Iphone is ugyan olyan jó,nővéremnek használt volt és most megint használtat vett(ja és tökéletes állapotut)és őt egyáltalán nem zavarta/zavarja hogy használt telefonja van
2017. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Megéri a használt is, iPhone-nál nincs tartósabb telefon, 5s-től felfele érdemes gondolkozni.


Ha használt meg kell nézni személyesen, főleg ezeket:

Nincs-e lekódolva,

iCloud/Find my iphone kijelentkezve

Ugyanis ha olyan iphone-t veszel ahol ezek fentállnak akkor b szhatod mert isten se tudja feltörni.

2017. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ha kevesebb pénzed van vegyél más márkát, vannak Apple-ön kívül más jó telefonok.


Pl.:

Asus,

Lenovo,

Huawei,

Samsung-ok.


Lenovo az jó és már 20.000 környékén kapsz okostelefon-t, ami Android-os.

2017. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

És van élet Iphone nélkül is vagy hogy mondjam.


Én nem törném magam össze hogy Iphone-om legyen, van egy rakat más márka ami szinte ugyanaz.

2017. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

ugyanaz, mint bármi más használt cuccról. az a különbség az újjal szemben, hogy ez vagy jó vagy nem...


új iPhone bevezetésekor esélyesebb olyan embereket találni, aki pusztán azért adja el az egyébként jó telefonját, akár még jó áron is, mert az újra akar váltani...

de persze tudsz venni olyat is, ami full karcmentes, semmi baja, aztán kiderül, hogy minimum az akksija szar, de lehet hogy a kamera is pixelhibás...


szóval nem lehet eldönteni, hogy megéri-e...ha szerencséd van, megéri, ha nincs, akkor nem..

2017. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem mindegyiket,jobbanmondva az iphone se-t nem éri meg megvenni használtan,mert például karácsonykor olcsóbb volt újonnan,mint használtan,az iphone 5s-t egyáltalán nem éri már meg megvenni,max,ha harmicezerért vagy olcsóbban adják,az iphone 6-ot a legérdemesebb használtan megvenni,mert az újonnan kétszázezer használtan meg hetvenöt-nyolcvanezer,az iphone 6s-t szerintem egyáltalán nem érdemes megvenni,mert ott az iphone se ami kb harmad annyiba kerül,és mivel kisebb a kijelző és kevesebb a pixel,talán még gyorsabb is,mint a 6s,az iphone 7 meg csak a tizenéves h*lyegyerekeknek való.
2017. ápr. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!