Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem nyit meg a telefonom...

Miert nem nyit meg a telefonom nehany weboldalt?

Figyelt kérdés
az internet kapcsolattal nincs baj,de ha a meg akarok nyitni egy oldalt amit tobbszor probaltam olyat ir ki mintha nem lenne internet.nehany oldallal csinalja csak ezt.az egyik ilyen hirportal amit par hete mèg engedett,de mostanaban nem.ez mitol lehet.

2017. ápr. 13. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
frissitsd a böngészőt és a virusvédelmet.
2017. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez régi telókra jellemző,nemrég egyik haverom jött hozzám(samsung galaxy s2-je van),hogy egy pár oldalt nem nyit meg a teló,én próbáltam frissíteni a böngészőt,már a végén a gyári adatokat is visszaállítottuk,de semmi,a végén ráraktam neki egy custom romot és akkor már úgy töltött mindent,mint a pinty,szóval nem tudom milyen telód van,de én ezt ajánlanám.
2017. ápr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.samsung galaxy ace-em van.az operat letoltottem par honapja,de azon meg ha pl ide probalok bejelentkezni akkor ugyanugy engedi beirni a jelszot meg mindent,a belepes utan meg ugyanugy visszadob a bejelentkezeshez es nem enged tovabb.pedig mindent jol irok be.
2017. ápr. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!