Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPS vagy Super Amoled kijelző...

IPS vagy Super Amoled kijelző jobb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom mi a 2 között a különbség, de az érdekelne, hogy mennyire színhűek? Tehát például ha fényképezek vagy videózok a telefonnal, melyik kijelző mutatja élethűbben a színeket? A valósághoz képest az IPS fakóbb vagy inkább a Super Amoled túlzottan élénk?

És mi a különbség a sima Amoled és a Super Amoled között?



2017. ápr. 14. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Az IPS élethűbben mutatja a színeket. Super Amoled egy kicsit túlzottan élénk.
2017. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát a galaxy s4 mininek kisebb a felbontása, mint a Vernee Thornak, de szerintem az s4 mininek szebb a kijelzője.
2017. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

S4 mini-super amoled

Vernee Thor- IPS

2017. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Trevor. ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy a gyárban mennyire kalibrálják be a panelt (amolednél nem tudom lehet-e). A színhőmérsékletet viszont pl. Samsung telefonokon lehet állítani, ha mondjuk gyárilag túlszaturált lenne. A Super Amoled a Samsung márkaneve az ő Amoled paneljeire.
2017. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
szerintem az amoled a jobb,egy full hd felbontású ips-hez,ha hozzá nézel mondjuk egy samsung galaxy s2 kijelzőt ami 480*800 pixeles még mindig az s2 kijelző fog szebbnek tűnni,a super amoled színei nagyon élénkek jó a meg világítás és tökéletesek a feketék,egyébként az amoled és a super amoled közt nincsen különbség a super amoled a samsung márkaneve.
2017. ápr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Amoledet tartom én is szebbnek. Élénkek rajta a színek, a fekete gyönyörű, és kontrasztos
2017. ápr. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: google keresőbe beütöd IPS vs. Super Amoled és ki fog adni egy Youtube videót - ott megmézheted Te is a különbséget.
2017. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm az eddigi válaszomat!

Még annyit, hogy ha a "Super" Amoled a Samsung saját neve, akkor hogy lehet, hogy hivatalosan például a Lenovo Vibe P2-nek is ilyen kijelzője van?

2017. ápr. 22. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Az edge kijelző is a Samsung ötlete, mégis van más telefonon is.
2017. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!