Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik az alap...

Szerintetek melyik az alap alkalmazások telefonra?

Figyelt kérdés
Nem ilyen közösségi oldalakra gondolok. Pl.Applock,Clean master, stb...

2017. ápr. 14. 23:06
 1/9 Trevor. ***** válasza:
Kinek mi. Nekem szótár, buszmenetrend, Shazam, VLC, Opera mini, Asus fájlkezelő.
2017. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Számomra Google Chrome, VLC, Total Commander, Floating Apps, MX Player. Attól függ ki mire használja, de egy normális böngésző, fájlkezelő, és zenelejátszó alap kellene, hogy legyen.
2017. ápr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az alap,aminek rajta KELL lennie:tunein radio,poweramp,google chrome,youtube,zarchiver,clean master,battery doctor,rendszer alkalmazás eltávolító app,google now launcher,Mx player,kingroot,gl to sd.
2017. ápr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Egy átlag felhasználónak mondanám magam. Ami mindig fent volt a telefonomon az egy zseblámpa, swift key billentyűzet, használható térkép, vlc zenelejátszó, meg egy schreenshot alkalmazás, ha nincs alapból
2017. ápr. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem google keep van bkk futár,egy időjárás jelző app.meg pár gyári alkalmazás.
2017. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem:, supersu, lucky patcher, időkép, total commander, blackmart, rendszer alkalmazás eltávolító, all call recorder (ACR), airdroid, SwiftKey, youtube, SoundHound, iGO
2017. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Root, Titanium Backup, egy filemanager. Ez mindenképp alap.

Ezekkel szépen belövöm a telót úgy, hogy el sem hiszik az

emberek a végeredményt (pl több, mint 1 hetes üzemidő napi

1 óra telefonálással).


Utána jöhet még rá valami mediaplayer, idáig a BSplayer,

ami a legjobban bevállt (már amire én használom).

2017. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ezek az alam alkalmazások amiket mindig rárakok: UC Browser, Youtube... és ennyi.
2017. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
YouTube, mobile-pocket, buszmenetrend, Chrome, screenshot alkalmazás, WoT Blitz 😃
2017. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!