Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonok vannak egy...

Milyen telefonok vannak egy 50 000 körüli határértékben?

Figyelt kérdés

14L Szeretnék új telefont de csak saját pénzemből vehetek, így max 50000-55000 Ft-os lehet. Viszont vannak feltételek:

- 4"- 5,2" képernyő

-előlapi kamera

-elsődleges kamera min. 5 mp

-android min 5.0

-lehetőleg ne ilyen márkátlan kínaiakat ajánljatok! (Ilike, Navon)

Attól h ezeket a feltételeket megadtam, attól ne higyjetek beképzelt, elkényeztetett embernek, mivel saját pénzből veszem! Köszi!



2017. ápr. 15. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vernee Mars:

[link]


Kicsit drágább, de ennél jobbat nem kapsz ennyiért szerintem.

2017. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ezekből vennék:


Asus,

Lenovo

Huawei.


Nekem most Lenovo-m van, az még ennyi se volt de ezeknek a feltételeknek megfelel.


Én a helyedben a Media Markt-ban venném, mondjuk Lenovo-t, vannak jók.

2017. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Media Markt a legdrágább boltok egyike, netről jobban megéri rendelni, szerintem.
2017. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Vernee Mars, Xiaomi Redmi 4A, Meizu M5 - utóbbi kettő itt is elérhető: [link]
2017. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Trevor. ***** válasza:
80%
Xiaomi Redmi 4 Prime, Huawei P9 Lite.
2017. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

P9 lite kapható 55E Ft alatt?

Az már eléggé jó vétel!

2017. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Trevor. ***** válasza:

Jobban mwgnézve inkább 60K. De Honor 7 Lite tényleg van 55K-ért, ami gyakorlatilag megegyezik a a P9 Lite-al: [link]


Bár mindkettőnél jobb a Redmi 4 Prime.

2017. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Én is csak ajánlani tudom a Xiaomit szép telefont erős és tudja és teszi is a dolgát. 2éve vettem (MI 4c) azóta sincs vele problémám, tesomat is rábeszéltem egy olcsobb verziora a redmi 3s (kettőt is vett; magának és a feleségének is, és nagyon megvannak vele elégedve). Barátnőmnek is nem rég vettem egy redmi 4et és oda meg vissza van érte, imádja. Szóval én a xiaomira szavazok.
2017. ápr. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 16. 07:10
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

3-as:


De azért veszem onnan a telefonokat meg úgy mindent mert korrekt bolt, nem úgymint pár a körúton mondjuk, akikkel meg is jártam mikor ott vettem telefont. A "gagyimami" GSM meg a "sanyitudja" GSM és társai.


És nem sokkal drágább a MM de legalább ha probléma van foglalkoznak vele.


Veszek nemsokára új notebook-ot azt is ott veszem nem máshol, mert van egy rakat bolt akik notebook-kal foglalkoznak, és nem is sokkal drágább a MM.


Vettem ott már mindenféle telefont, Nokia-t, Iphone-t, Lenovo, Sony notebook, Acer notebook.


És mintha náluk venném nem is hibás termékek.


Én ilyen "futottakmég" GSM és társainál nem veszek már telefont az biztos.

2017. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!