Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon a játékaim...

Androidos telefonon a játékaim adatait hogyan tudom lementeni?

Figyelt kérdés
Szóval a telefonomra kijött az Android 7.0, és szeretném frissíteni, de van rajta egy csomó játék amiket nem szeretnék újrakezdeni. Pár játék belépett a Google Play fiókommal, ahova elvileg elmenti hogy hol tartok, de sok játék nem lépett be. Ezeket van lehetőség mégis lementeni valahogy?

2017. ápr. 16. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és tudom hogy a frissítésétől nem vesznek el a dolgok, de a neten mindenhol azt írják hogy frissítés után érdemes gyári visszaállítást csinálni mert különben sok gond lehet.
2017. ápr. 16. 16:26
 2/4 anonim ***** válasza:

"a neten mindenhol azt írják"


És ha a neten azt írják, hogy ugorj a kútba, beleugrasz?


Ha a játék a Google Play Games-t használja, akkor oda menti a dolgaidat. Ha nem használja, akkor nem tudod lementeni.


Nem kell gyári visszaállítás frissítés után.

2017. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, de még a telefon gyártója is azt írja hogy frissítés után gyári beállítás visszaállítása szükséges.
2017. ápr. 16. 16:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Na frissítettem. Egyenlőre normálisan működik minden.
2017. ápr. 16. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!