Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöröltem a telefonomról az...

Letöröltem a telefonomról az androidot és még a recovery modot sem tudom most behozni. Tudtok rá megoldást?

Figyelt kérdés
Új romot akartam volna telepíteni és előtte töröltem az androidot. Aztán hibaüzenetet dobott ki, hogy nem jó valami miatt azóta csak a Sony logót dobja és semmi más nem jó rajta. Sony Xperia Z1 Comapct.

2017. ápr. 16. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A törlést hogy csináltad?
2017. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor töröltem még behozta a recovery modot. Ott rámentem, hogy wipe/format options (vagy valami ilyesmi neve volt) és ott volt egy olyan opció, hogy clean to install new rom, tehát töröl mindent, hogy telepíthessem az új romot. Aztán elkezdtem telepíteni, de kiadott egy hibaüzenetet, újraindult és azóta semmi.
2017. ápr. 16. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Flashtoollal vissza tudod rakni rá az eredeti ROMot, xda-n találsz hozzá útmutatót
2017. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg egy linket tudsz küldeni?
2017. ápr. 16. 21:54
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez alapján sikerült megcsinálni, köszönöm!

2017. ápr. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!