Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom menteni, szinkroniz...

Hogy tudom menteni, szinkronizálni a Samsung GT-S5222 névjegyeit?

Figyelt kérdés
Ez a készülék kibabrál velem. Nem tudok Internetre csatlakozni vele. Egyébként egy csomó eszközömmel simán routeren keresztül pikk-pakkra megy a dolog. Ezzel nem. A névjegyeket szeretném letölteni vagy szinkronizálni, mert kénytelen vagyok venni egy telefont, mert leejtettem régebben és a képernyője már nagyon végig repedt. Eleinte nem volt gond, mikor még kicsi volt a repedés. A számítógéppel össze tudom kötni kábellel. Úgy mint adattároló látja a számítógépem. A telefon számokat, neveket, hogy tudnám lementeni? Tudja valaki?

2017. ápr. 16. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A kontaktkezelőben exportálj vcf-et.
2017. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Samsung KIES nevű programjával próbáltad?
2017. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Annak meg az a baja, hogy Windows 10-re nem akar "felmászni". WinXP, Win 7 és win 8-ra telepíthető. A Win 10-esre nem. Már próbáltam. Hátha, de hibaüzivel leáll az installálás.

2017. ápr. 18. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg így, ahogy a videóban mutatják:


How to Install Samsung Kies Windows 10:

https://www.youtube.com/watch?v=1kQ9GVYjgLs

2017. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2017. ápr. 21. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!