Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nedves lett a Samsung S7Edge-m...

Nedves lett a Samsung S7Edge-m és már kb 30 orája nem lehet tolteni, valami tipp h mit tudnék vele kezdeni? Nem reagál a tápkábelra .

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

a telefon vízálló.... a nedvesség nem kéne hogy gondot okozzon


vezeték nélküli töltés megy?

2017. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs hozzá olyan toltom :/
2017. ápr. 17. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Az mit jelent, hogy nedves lett? Fél órát volt a kádban, vagy érte egy kis víz a kijelzőt?
2017. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kb 1-6 másodpercig volt vizben és nem az egész telefon, csak az alsó része ahova a toltot kell berakni
2017. ápr. 17. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt próbáld meg, hogy tedd a telefont pl. Egy tál rizsbe, főleg az alsó részét, ahol víz érte, várj vagy 10 órát, majd próbáld újra.
2017. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A töltő csatlakozónál van nedvesség érzékelő.

Amíg ki nem szárad, nem fog tölteni.

Ha esetleg bekrepált, akkor sem.

Gariba nézesd meg ha holnap se megy.

2017. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a Rizses modszert már probáltam egész ejszaka abban volt .. :) jah és most is abban van..... és igen tudom h van ott érzékelo ... valaki átlagban nem tudja meddig tarthat a kiszáradás ? .... mert ahogy írtam már kb eltelt azóta nagyjábol 35-38 ora ..
2017. ápr. 17. 14:07
 8/8 anonim válasza:
Mi lett a vége ?? Most igy jártam én is.csak a radiátoron tölt. Kiirja nedvességet észlelt. Ha tölti akkor is nagyon lassan megy.
2017. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!