Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilike x5 plus hogy lehet...

Ilike x5 plus hogy lehet frissíteni Android 6. 0 ra? , most 5.1 van rajta de nem sok mindent találok róla neten a frissitéssel kapcsolatban

Figyelt kérdés
AKAI ,Ilike x5 plus,
2017. ápr. 17. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, de jobb is, csak használhatatlanná tenné a telefont.
2017. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pedig hivatalosan ott van mindenhol hogy fut azzal a renszerrel,meg és most írta valaki egy youtube kommentbe hogy ő azzal használja és jó neki
2017. ápr. 17. 16:30
 3/7 anonim válasza:
57%
ha nem azonos gyártás időben jött ki ergo nem hasonlít az elektroníka ideje a telefonod csak tökremenne mert össze omlana az egész
2017. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ilyenről még nem hallottam ,egy készüléken vagy fut vagy nem de hogy ugyanazon az x5 telón nem fut és egy másik x5 fut a 6 os szerintem ez nem fedi a valóságot
2017. ápr. 17. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Láttad videóban, vagy csak egy netes ismeretlenre hallgatsz, aki akármit mondhat?
2017. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen van videó is,meg nem tudom oka lett volna hazudni,ő azt mondta úgy vette szóval a 6.1 volt rajta alapból
2017. ápr. 17. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig ezeknél a noname vacakoknál simán előfordul, hogy 2-3 széria is fut ugyanazon a néven, épp mikor ki tud belet szállítani occsóér. Láttam már olyan frissítési leírást, hogy "ha a hátlap szürke, akkor a V2 ROM-ot, ha fekete, akkor a V3-at, de ha fekete és nincs rajta lik a reset gombnak, akkor V1-et rakj rá" :) Véleményem szerint ne várj túl sokat Ilikétől, örülj, hogy bekapcsol :)
2017. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!