Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen megfizethető jó okostel...

Milyen megfizethető jó okostelefonokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
bármilyen furcsa még sose volt okostelefonom,csak régi hagyományos,cikiztek is ezért sokat barátaim. :) de úgy döntöttem veszek egyet. olyan sok alkalmazást nem akarok rárakni csak alapokat messenger viber stb,ehhez gondolom kell egy 2-3 ram. illetve szeretek fotozgatni is nagyon. valami olyat akarok ami szép képeket lő. samsung sony iphone stb nem jöhet nyilván szóba,mivel 30-40 ezret akarok rákölteni max,ezért a gyengébb márkák is jó nekem. 26F
2017. ápr. 17. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 4A Pro
2017. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyen képeket lehet vele készíteni:

[link]

Árához képest nagyon jó

2017. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Annyi pénzért nem kapsz olyan telefont ami ezeket az igényeidet kielégítené. Max használtan egy 1-2 éves használt telefont, ami akkoriban csúcsmodell volt, és még most is megállja a helyét. Aprópénzért nem érdemes okostelefont venni, többet fogsz kínlódni vele mint amennyi örömet fog okozni, de még ha veszel is ennyiért, max fél év és elavult lesz.
2017. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egy LG G4-et néztem használtan 50,illetve egy sony xperia z2 az is használt 45,adnak rá garanciát is egy évet.. lehet ezek közül kéne.
2017. ápr. 17. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Lg-m soha nem volt, nekem furcsa a gombok elrendezése, de ez csak az én véleményem. Tudásilag nem rossz, de én inkább a Sony felé mennék. Nekem Z3 van most, elégedett vagyok vele, én is használtan vettem. Huawei p8 lite-ot cseréltem le, amit újonnan vettem, és sokszor rémálom volt. Használtan veszed gondolom. Vagy valami no-name gsm boltból? Arra figyelj, ha egy gsm bolt vállal rá egy évet, akkor nem hivatalos garancia lesz rá, hanem ők fogják javítani a függöny mögött.
2017. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen LG G4.

S808 vs S801, illetve kamerában is elég jó.

Xiaomi szinte minden téren jó, de a kamera szoftver írása a gyengéjük.(bár még így is jobban sikerül mint a Sony-nak)

2017. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
huaweiy6ii eléggé megtetszett. és csak 40 újonnan. jól néz ki,és képeket is szépeket csinál ahogy néztem fotókon.
2017. ápr. 17. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A Y6 II nem is rossz bár a kamerája közel sem rossz, nagyon zajosak a képek.A SoC ismert a Honor 4C-ből és az 4C-ből, HD-re még épp elég.

De a G4 mindenképpen jobb választás, 50K-ért meg szinte ajándék.

2017. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*közel sem jó.
2017. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

"valami olyat akarok ami szép képeket lő."

"mivel 30-40 ezret akarok rákölteni "


Aha. Az jó, mert olyan nincs.

Napsütésben, megfelelő világításban a telefonok 90%-a szép képet csinál, még a 20 ezres ebay-es csoda is.

Csak amint egy kicsit megfogyatkoznak a fényviszonyok megmutatják a valódi énjüket.

Jön a hosszabb záridő miatti elmosódás, homályosodás, a fókusz hiánya, zajosodás, stb.


Aztán meg halljuk vissza hogy "ja hát ez az a nagy androidos okosteló amiről így beszéltek, hát ez egy sz*r"

Az az eset, amikor ötös BMW-t vársz egy micra áráért.


Lehet kapni jó telefont 40-50-ért. De jó kamerával nem. Az az egyik olyan dolog, amin sokat tudnak spórolni a gyártók, hogy olcsóbban tudják értékesíteni.

2017. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!