Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom!...

Nem kapcsol be a telefonom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel vettem egy iPhone 5s-t, tehát még nincs 1 éves. Az utóbbi időben meggyűlt vele a bajom, ugyanis random lefagyott majd újraindult. Ha nem használtam akkor is. Aztán tegnap este fel tettem töltőre, majd (szerencsére van még egy tabletem, és ketten szoktak ébreszteni reggel, szóval nem aludtam el) észrevettem hogy csak a tablet ébreszt, a telefonom nem. Megnéztem és kivolt kapocsolva. Próbáltam már mindenhogyan bekapcsolni: homegomb + power gomb, simán a powergombot, meg még ha vissza teszem a töltőre, arra se reagál. Mi lehet a baja? Bedöglött? Mégegyszer mondom, fél éves! Le ejteni is ritkán sikerűlt, de akkor is tokban volt. Választ előre is köszönöm!

2017. ápr. 18. 08:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szervíz vagy Garancia.Nálad hibás modell van.Van ilyen.
2017. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!