Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért növekszik az adathasznál...

Miért növekszik az adathasználatom ha csak wi-fit használok?

Figyelt kérdés
Ha kikapcsolom a mobiladat használatot, akkor tuti nem fog növekedni? De akkor meg nem tudok mms-t fogadni...
2017. ápr. 18. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert biztos valamelyik app a mobilnet kapcsolatot hasznalja akkor is ha van wifi.
2017. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De milyen mobilnetet? Bocs a hülye kérdésért, nem értek hozzá. De nekem nincs mobilnetem és nem is lesz. Plusz egyik appot sem használtam amikor a növekedés történt.
2017. ápr. 18. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mobilnettet használsz nem értem mire fel a para... :-/
2017. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs mobilneted, akkor milyen adathasználatod növekszik? :-)

És az téged miért zavar, ha nem fizetsz érte? :-)

2017. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, de eddig x MB volt, most meg több lett mióta először használtam wi-fit a városban.

Azért zavar mert nem értem, és nem akarok valami hülyeséget csinálni vagy megszívni. Most kezdtem okostelefont használni, nem tudom mások így születtek, hogy minden tudnak róla, vagy honnan ilyen egyértelmű nekik minden cucc?

2017. ápr. 18. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Piszok egyszerű! Ha fizetős akkor rossz ha növekszik hisz megint venned kell, de ha ingyenes a jeled nincs mitől félni mert ingyenes!! Az természetes hogy forgalmat generál egy ilyen készülék.
2017. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!