Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite vagy sony...

Huawei p8 lite vagy sony experia e5?

Figyelt kérdés
a 2 mobil közül melyik lenne a jobb választás?

2017. ápr. 19. 21:56
 1/3 anonim válasza:
81%

Szia! Linkelnék egy összehasonlítást, ami alapján egyértelmű hogy a Huawei P8 Lite nyer:


[link]


Telefonvásárláskor a legfontosabb amit nézz meg a processzor, hány magos, hány RAM-os, illetve h mekkora a saját belső memóriája. Első kettő a telefon gyorsaságáért felel, illetve a megbízhatóságát adja. A tárhely pedig azért elengedhetetlen, mert csak ide tölthetsz majd le alkalmazásokat, amik valljuk be manapság hetente frissülnek és egyre több tárhelyet fogyasztanak. (SD kártya csak képek és videók tárolására szolgál)


Én nem vennék 2GB RAM, és 16 GB ROM alatti készüléket éppen ezért. A P8 Lite ráadásul 8magos procival bír, így sokkal erősebb is...


Kinézetben, méretben, kamerában azonosak. Amiben max jobbnak tűnik a Sony az az akkumulátor. De ne tévesszen meg, pont azért hosszabb az üzemidő, mert egy lassabb procit gyengébben kell meghajtania. Beszélgetési időben ismét a Huawei nyer...


Am őszinte leszek, mielőtt megnéztem volna is a P8 Lite-ot ajánlottam volna. Sony megbízhatatlanságáról, illetve szervízbakijairól sokat lehetett hallani mostanában. Nézz utána fórumokon. Nekem meg pont P8 Lite-om van/volt, imádom/imádtam és maradok is a Huaweinél, egy Honor8-ra akarok épp cserélni...

2017. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi

igy már minden világos

2017. ápr. 20. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi 4 , 3/32 inkább.
2017. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!