Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a probléma az xbox 360...

Tachikoma kérdése:

Mi a probléma az xbox 360 kontroller és a telefon csatlakoztatásakor?

Figyelt kérdés
Lényegében az történik, hogy amikor a vezetékes kontrollert csatlakoztatom az android 5.1-et futtató telefonomhoz , az xbox logó körüli ledek villognak, viszont a telefon, illetve a játékok nem reagálnak.Minden segítséget előre is köszönök!
2017. ápr. 20. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs valamiféle program amit direkt hozzá írtak, csak azért mert USBs és belemegy nem működik.


A bluetoothos Xbox One S kontrollerekkel is kell valamit ügyködni, de az valamennyire alapból támogatva van. A 360 2005ben jött ki, nem gondoltak akkor még arra, hogy bármire használnád xboxon kívül a joyt.

2017. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de úgy tudom, hogy az xbox controllereket az android támogatja 4.1-től felfelé.Többek között utánanéztem a telepítőszoftvereknek is, de sajnos nem találtam semmit.
2017. ápr. 22. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!