Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normal SIM-bol Nano SIM?

Normal SIM-bol Nano SIM?

Figyelt kérdés
A szituacio az, hogy Nekem egy normal nagyasagu SIM-mem van, viszont most vettem egy uj telefont es abba mar Nano SIM kell. Lattam azt a dokumentumot, amin ugye a szabvanyok vannak, hogy hogy is kell kivagni, viszont az En SIM-mem sarga resze(maga a chip) nagy es abba is bele kellene vagnom, ha Nano-t szeretnek. Az lenne a kerdesem, hogy igy is nyugodtan kivaghatom, hogy bele kell vagnom a chip-be vagy inkabb ne? Valaszokat (normalis) elore is koszonom! :)

2017. ápr. 21. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
szolgáltató ad normál simet de kivághatod
2017. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ugy is tud nano SIM-met adni, hogy a szamom megmarad? Mert igazabol az lenne itt a csavar, hogy szeretnem a szamom megtartani es inkabb itthon kivagnam, csak ugye nem tudom, hogy ezzel kart teszek-e a sim-ben. Egyebkent koszi a valaszt! :)
2017. ápr. 21. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

A nano sim az a chip teljesen körülvágva.


De menj el inkább szolgáltatóhoz és kérj új sim kártyát ami nano sim és akkor nem is kell vágnod semmit.

2017. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es ott helyebn ki tudjak cserelni? Es ez dijkoteles?
2017. ápr. 21. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem veszel egy új sim kártyát, az olyan 1000 FT.


És utána a mostani számod lesz az új sim kártyán ezt megcsinálják.


De pl. rokon elment GSM-eshez levágatni a SIM kártyát nano-ra és 1500-at kértek.


Ez egy vicc nem?


Akkor inkább vennék egy új sim-et és arra áttenni a régi telefonszámom, olcsóbban kijövök. ha-ha

2017. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Nem tudom, melyik a szolgáltatód. A Telekomnál bemész az ügyfélszolgálatra, elmondod, mi a gondod (esetleg azt, hogy elromlott kártyád) aztán pár perc múlva egy új SIM boldog tulajdonosaként távozol. A személyit vidd magaddal, hogy igazold, a te előfozetésedről van szó...
2017. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!