Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6ról szeretnék androidr...

Iphone 6ról szeretnék androidra váltani, milyen hasonló kategóriás telefonokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Bármi lehet csak ne samsungot, elvileg a 8-assal is baj van (sok használónak bekékült a kijelző).

2017. ápr. 21. 21:10
 1/10 anonim válasza:
24%

Szia!

Nekem huawei p8 litem van.

Nagyon szeretem, mert nagy a képernyője, könnyű kezelni, jó a kamerája, nagyon jól befogja a wifit, és strapabíró.

A hátránya, hogy a nagy képernyő miatt gyorsan merül, de erre van ultra aku mód amikor is csak telefonálni lehet rajta de legalább nem merül le. Jó lenne ha a képernyőt ,még világosabbra lehetne állítani. És az is jó lenne ha 1 év után nem kéne visszarakni gyári beállításokra. Nekem egy évesen belassult, de miután mindent töröltem róla és gyári beállításokra tettem a telefont,olyan lett mint újonan.


Összegzően én a huawei telefonokat ajánlom, mivel nem olyan drága,de az áránál sokkal többet ér ((nem a márkát kell megfizetni))


És típusból perdig HUAWEI P 10 T

ez most új teló, van benne újlenyomat leolvasó és még jobb a kamárája. Ja és színes is.



Szóval szerintem a legjobb a huawei p 10.


Bocsi a helyesírási hibákért, siettem.

15/l

2017. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Huawei mate 9
2017. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem O+3T, SG S7 vagy HTC 10.

Az S8-al képernyő kalibráció probléma van amit majd szoftveren megoldanak.

Ha most nem sürgős érdemes megvárni a Xiaomi Mi6-t és a Mi Mix 2-t.

2017. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
OnePlus 3T, Huawei Mate 9 Pro
2017. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Sony z5 compactom több, mint egy éve. Egy szavam sincs rá. Nem mellesleg szerintem a rendszere is jobb, mint a Samsungé, nekem szimpatikusabb. Működésileg hibátlan, erről nincs mit monadni. Ajánlom bármelyiket a Z szériából az új X-re azért hallottam panaszt.
2017. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már szinte leírták az összes kiváló készüléket.

Én még javasolnám a Xiaomi Mi5S-t és az Mi5S plus-t. Az már most is elérhető. Mi3-am van már lassan 4 éves modell lesz (megjelent 2013.05), az enyém három éves készülék és tökéletesen működik. A xiaomikra hosszú távon lehet építeni. Rendszeresek a szoftver frissítések és a karbantartások. És megbízható készülékeket gyártanak.

2017. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Samsunggal valszeg szoftveres probléma van, melyet megold egy szoftverfrissítés. Ha meg hardveres a probléma, akkor cserélik. Előfordulnak gyártási hibák, és ez is olyan, ami x ezer vagy x millió telefonból egyszer fordul elő. Mint a robbanás a Note7-nél, ami nagyobb probléma volt ugye, de azért azt is túlhypeolták rendesen.

Nyugodtan vehetsz Samsungot is, S7/S7edge kiváló választás, akár még az S8/S8+ is.

Ha mégsem akarsz semmiképpen Samsungot,akkor OnePlus 3T, Huawei P10/P10 plus (bár ezek nekem annyira nem tetszenek), LG G6.

2017. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Honor 8
2017. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én iPhone 6-ról váltottam Huawei p9-re. Haaaat mit ne mondjak....Még most se sikerült megszokni az Androidot.

Szóval itt nem a készüléken van a hangsúly hanem a rendszeren.

2017. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

# 9

Mi az amiben megszokást igényel a Huawei P9 az iPhone6-hoz képest?

2017. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!