Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van köztünk telefonközpontos,...

Van köztünk telefonközpontos, Aki segítene? Telefonközpontos beletud nyúlni az egyenlegedbe? Mi történhetett?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt babánk születése miatt mindent felraktunk a szekrénysor tetejére és két Vodafon-os feltöltőkártyás SIM kártyám beesett mögé, de tudom, hogy mennyi pénz van rajta és fel is töltöm rendszeresen, ahogy kell.

Eddig rendben is volt minden, de ma felhívtam ismét a központot 1270-et és azt mondta, hogy amelyik telefonomon eddig sok pénz volt, azon kevesebb van, mint a másikon.

Kérem olyanok írjanak, Akik valóban értenek hozzá!

Nagyon köszönöm a segítő válaszokat!!!


2010. máj. 14. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan mondom egyeseknek tanfolyamot kellene indítani, hogy normálisan tudjanak kérdezni ...


Ne haragudj meg érte, de háromszori elolvasás után se igazán értem mi is a gondod ... Van egy Prepaid kártyád. Ez világos. Beesett a szekrény mögé. Ez is (bár az már nem, hogy ennek mi jelentősége van ...)


Felhívtad a központot és azon amin sok pénz volt, most kevesebb van mint a másikon (??????) ... hááááááát uram bocsá de MILYEN másikon ?

Mihez kell érteni annak, aki segíteni szeretne?

brrrrrrr ...


Egyébként; nem, nem tud belenyúlni a telefonközpontos (?) az egyenlegedbe. Szép is lenne, ha képes volna rá ....


Na fuss neki még egyszer a kérdésednek és légyszíves értelmesen feltenni azt, ha valóban választ szeretnél ...


maci

2010. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
tényleg fogalmazd meg újból, felesleges infókat meg hagyj ki belőle, és akkor megértjük, esetleg segítünk
2010. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdem már érteni. Két kártyád van, az egyiket töltögetted, a másikat nem. És most azon, amit elvileg többször is töltöttél fel pénzzel, kevesebb van, mint azon amelyiket nem. Nos ha minden igaz, a feltöltésekről egyenleginfót küldenek (minimum sms-ben), azaz nyomon követhető a feltöltés, és a feltöltés utáni egyenleg. Hívásrészletezést nem tudom kérhetsz-e PrePaid szolgáltatásnál, de ezt a központ meg fogja mondani, ha megkérdezed tőlük.


Csodák nincsenek, ha az egyenlegedből hiányzik valamennyi, azt nyilván valaki, valamikor lebeszélte (vagy egyéb szolgáltatással igénybe vette).


Nem lehet, hogy rossz számra töltötted fel az összeget? (javaslom, keresd vissza a feltöltést igazoló nyugtáid, ATM nyomtatványaid, és azon nézd meg, valóban jó számra ment-e a "feltöltés", bár erre a központ is nyilván képes).


És továbbra is állítom a központ nem nyúl bele az egyenlegekbe. Technikailag ugyan képes lenne rá, de egyáltalán nem érdeke, és nyilván nem is teszi meg.


maci

2010. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

13:09

13:36

[link]

2010. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

/OFF


13:58


És??? Talán tiltva van az aláírás, vagy mi a bajod? Ááááá értem már! Nem fogod tudni eldönteni mi a fontos, vagy mi nem, ha a "maci" négybetűs szavacskát olvasni fogod a komment végén. ... hmmmm ... hát jó, akkor, CSAK NEKED ÉS CSAK MOST nem írom alá, hogy TE is meg tudd különböztetni a fontosat a lényegtelentől :P


Amúgy, ha bajod van a dologgal, jelentsd a moderátoroknak szíved joga (segítek: zöld keretben kék vastagbetűs, aláhúzott " Baj van ezzel a kérdéssel? Jelezd a moderátorok felé!" felírat, és csak remélem, hogy megérted akkor is, ha nem töltök fel erről képet ...) :PPPP


/ON


mindenkitől elmézést kérek, ha valakit az aláírásommal megsértettem avagy összezavartam volna ... kivéve 13:58 barátunkat

2010. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!