Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus 3 internet probléma...

Oneplus 3 internet probléma (? ). Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem olyan régen frissítettem a telefonom és pár nappal később amikor használtam se a messenger, se a pokerstars eu, se a poker Magyarország nem működik mobilnettel. Viszont ha megnyitom a böngészőt akkor tudok netezni rendesen, youtube is műkődik. De ha wifin keresztül próbálom használni a messengert és a pokerstarst stb. Akkor teljesen hibátlanul működik. Alaphelyzetbe állïtottam a hálózati dolgokat(nem segített). Kipróbáltam a sim kártyám másik telefonba, ott teljesen jó volt. Ha megosztottam a netem(mobilnet) es racsatlakoztam egy másik készülékkel akkor nem volt működőképes internet azon. Ha valaki megosztotta az internetjét, akkor működött minden. Beleraktam egy másik simet a telefonomban, azon is ugyanúgy rossz volt mint az enyémmel. Beidegeltem magam, alaphelyzetbe raktam a telefont és még mindig rossz. Mi a teendő? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 22. 10:00
 1/1 anonim válasza:

1. lépés:

Menj be a Settings/sim & networks / SIM kártyád / Access Point Names-be, majd válaszd ki z ott lévő APN-t.


2. lépés:

Módosítsd a következő beállításokara:

APN: internet.vodafone.net

Proxy: töröld

Port: töröld

Username: töröld

Password: töröld

Server: töröld

MMSC: töröld

MMS port: töröld

Authentication type: PAP

APN type: default


3. lépés:

Légy boldog.

2017. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!