Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok a telefonomhoz...

Hol találok a telefonomhoz különleges szilikon tokot?

Figyelt kérdés
Huawei Y6ii Compackt telómhoz keresek valami jó fiúsat,terepmintásat vagy hasonlókat. eddig csak egyszínűeket találtam.
2017. ápr. 22. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az ebay-en vannak a legjobbak, szinte bármilyet lehet találni és sokkal olcsóbb is, mint itthon, boltban.
2017. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tok shopban nezelodj. Nagyon jók vannak. De az alin is fillérekért
2017. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj ezeken a magyar oldalakon meg nincs olyan amilyet keresek,csak lányoknak való van szinte mintásban. terepmintás pedig nagyon tetszik. de ebayen meg nem vagyok fenn nincs paypal számlám meg nem is tudom hogy műkődik az oldal.
2017. ápr. 22. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: sajna paypal-ügyben én sem tudok segíteni, mert én is egy ismerősömön keresztül vásárolok ott. Nem ismersz valakit, aki tudna vásárolni helyetted? Te meg odaadod neki a pénzt.
2017. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nekem volt egy 5S, most más telóm van és az Euro Centerben a Spar-ral szemben van egy GSM-es, és nagyon jó szilikon tokot vettem, 2-őt is. Mondjuk viszonylag drága volt, 6000 darabja, de premium minőség.


Körbenéztem Media Markt-ba pl, és nagyon gyengék voltak. Erre átmentem ehhez a GSM-eshez és nagyon jók voltak.


Szóval ott nézd meg ha arra jársz, Euro Center-ben.


De lehet elmennék Westendbe a helyedben ott van egy rakat GSM-es, vagy Media Markt.

2017. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!