Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a3 vagy j5...

Samsung galaxy a3 vagy j5 (2016) melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
tapasztalatokra lennék kíváncsi, minden érdekel, pozitívum és negatívum is

2017. ápr. 23. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind a kettő mára elavultnak számít (a snapdragon 410 már lassan 4 éves soc), a kamera elfogadható, a kijelző klassz, az A széria fém készülékházzal rendelkezik, a J széria műanyaggal. Hasonló a két telefon, válaszd azt amelyik neked jobban tetszik.

Vagy keress mást ami jobban megéri hasonló árban.

2017. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Nekem J5 2016 om van. És szerintem az megéri. Kamera nagyon jó, akkumlátor az mégjobb. Lassan merül, és gyorsan feltölt. Szerintem egyáltalán nem elavult mára (az előző váloszolóval ellentétben) mert jó a kinézetük, elegánsak, jó a működésük, és amúgy is, nem kell hogy mindenkinek iphone 7je legyen, "mert az nem elavult, hanem menő". Én pont ezért vettem j5ot hogy ne legyen olyan telefonom, mint a barátaim nagy részének. (Bocsi a helyesírási hibákért)
2017. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert szerinted nem elavult, attól még az. Ez tény. Régi modellek, még régebbi hardverrel, jó körítéssel. Persze ettől még működhet jól (a elég az a hardver még a legtöbb dologra) és nézhet ki jól.

Nem kell iPhone 7-et venni ahhoz, hogy erős telefont kapjunk ezeknél. Gyorsan fejlődnek a telefonok, ezért lehet jobbakat is kapni ezeknél. Ettől még ez a két telefon nem lesz rossz, csak ilyen ez a telefonos biznisz. Mindig felbukkan egy szebb, jobb, gyorsabb, jobb akus, kamerás, kijelzős, olcsóbb mobil.

2017. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves utolso a 2. valaszolo vagyok. Miert valaszolsz a kerdesre ha kerdezo 2 telefon kozul szeretne valasztani es szerinted mindketto sz**? Ki kerdezett b+? En csak annyit mondtam h szerintem a j5 megeri, es jo A kerdezo kerdesere valaszoltam. Erre te elkezded mondani h vannak jobbak is. De ki nem sz@rj* le? O 2 kozul akar valasztani. Nem erdekli h vannak jobbak is. Gratulalok, gondolom a kerdest ertelmezni meg majd anyam fogja :))
2017. ápr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!