Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a huawey p9nek...

Szerintetek a huawey p9nek van olyan jó a kamerája mint az iphone 6nak?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék venni iphonet, sok a macera, iphone töltő, meg az emberek hajlamosak megítélni egy telefon alapján, meg amúgy se tetszik a kialakítása. Egy dologért viszont nagyon irigylem, az a kamerája.

P9et szeretnék, silvert, tetszik nagyon, szerintetek van olyan jó a kamerája mint az iphone 6nak?


Nyilván más dolgokban is különböznek, de engem speciel a kamera érdekel a legjobban

(Várok véleményeket mindkét telóról)



2017. ápr. 23. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan jó. Sőt még jobb is.
2017. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Huawei nem pedig Huawey.

Amúgy meg az ilyen kérdéseket könnyű eldönteni azzal ha nézel róla teszteket ahol vannak tesztfotók és ott a saját szemeddel láthatod hogy milyen képeket készít.

Például:

[link]


[link]

2017. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
*huawei igaz :D Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még véleményeket!
2017. ápr. 23. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Dupla Leica optika. Qrva jó képeket készít, ismerősnek ilyen van, szóval ha csak ennyi a dilemmád, vedd meg nyugodtan :)
2017. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A P9 sokkal jobb képeket készít az iPhone 6-nál, de még a 6S-nél is.
2017. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6os Iphone van. Baráti társaságomban van P9 és Mate9 is amikben ugyan az a dupla kamera van(ha jól tudom). Így egy párszor volt alkalmam nyomogatni őket(nem csak Médiában), hasonlítgattam az enyémmel, de még én is meglepődtem milyen képeket lőttek. Szóval a kamera miatt nem kell aggódj. Iphone-osként is kimondom hogy jobb P9 kamerája mint a 6-é.
2017. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!