Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják az iPhonet mert...

Miért szidják az iPhonet mert drága? Többi lent!

Figyelt kérdés

A Samsung galaxy s8 ,LG G6, google pixel, ezek néha TÖBBE kerülnek,

És az iPhonet mondják túlárazottnak miért?


2017. ápr. 23. 09:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%
Vagy letöltöd a netről ingyen :)
2017. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

Van olyan, aki csak azért, mert nincs pénze rá, és jobb neki elhinni hogy szar, mint szembesülni vele hogy lehet hogy jó, de nem engedheti meg magának.


Aztán van aki megengedhetné (ismerek ilyet, mindig felső kategóriás droid telefonja volt de Iphone-t nem venne) de valamiért nem tetszik neki. Vagy a zárt rendszer miatt, vagy akármi.


Amúgy tényleg túl van árazva az Iphone. Nagyon megfizeted a márkát. Volt ismerősöm akinek a garancia lejárta után pár hónappal ment tönkre, úgy hogy azt mondták neki hogy többe kerül javítani, mint amennyit ér az egész telefon. Szóval még azt sem lehet mondani hogy időtálló.


Szóval ezer meg ezer oka lehet.

De gondolom te nem ezért írtad ki a kérdést, hanem olyan válaszokat vársz amik majd agyon dicsérik.

2017. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen csak itt mindenki negatív (rajtad kívül)
2017. ápr. 23. 10:22
 14/26 A kérdező kommentje:
[link] Ezt ajánlom mindenkinek! :D
2017. ápr. 23. 10:23
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

Azért is tekintem túlárazottnak és túlértékeltnek, mert pl az iPhone 7-ben alig volt valami újdonság. Jó az oké, hogy minden évben gyorsítanak rajta, de ezt úgy mondják, mintha a 6s gyorsasága nem lenne kielégítő. Az új homegombot és a jack csatlakozó elhagyását sem tartom újdonságnak. A vízállóság és a jó kamera jó döntés volt, azt meghagyom, de ettől még nem lesz annyival jobb a korábbi modellnél, hogy elkérjenek +100K-t (vagy többet) érte.

Nem mondom, hogy rossz telefon az iPhone, de az elég fura, hogy számomra az iPhone 7 legnagyobb újításai az új színek voltak. :D

2017. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem csak az ára miatt szidják.

Persze az ár- érték aránya sem a legjobb. Van aki azért szidja, mert szeretne és nem teheti meg, van aki Amerikát szapulja az IPhone-on keresztül is, valaki egyszerűen sokkal ennyi pénzt kiadni egy /bármilyen/ telefonért, valaki a felkapottsága miatt, valaki azért, mert ő nem akar "tömeg" lenni. Aki meg tényleg reális érvekkel alá tudja támasztani, hogy ő miért nem szereti annak meg azt is nagyon jól tudnia kell, hogy az IPhone ettől függetlenül nem rossz telefon (természetesen vannak hátrányai).


Egy Sony telefon használó

2017. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

10:17-es válasz írója vagyok.


"Igen csak itt mindenki negatív (rajtad kívül)"


Én speciel objektív vagyok. Te viszont nagyon nem. Kiírtál egy kérdést valamiről, de viszont csak a saját szubjektív véleményedet vagy hajlandó elfogadni, meg itt téríteni próbálod az embereket. Akkor mi értelme van így a kérdésnek?

2017. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
59%

"Miért szidják az iPhonet mert drága?"

Megválaszoltad a saját kérdésed.


Amúgy meg azért, mert az iPhone zárt rendszer dáadásul majd félmillióba kerül, miközben a 130 000 forintos OnePlus 3T és hasonlók simán vannak olyan jók.

2017. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én azért nem szeretem mert ha az iPhonet hasonlítanom kéne valamihez az egy butatelefon lenne, ha egy androidos telefont akarok valamihez hasonlítani akkor az egy PC lenne. Inkább legyen a zsebembe egy miniPC mint egy nagyképernyős butatelefon. Persze ezek erős túlzások (bár a pc-hez hasonlítás nem annyira) és egy átlagfelhasználónak talán fel sem tünnének ezek a különbségek.
2017. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%

"Hát vegyed meg mert ha mindenki letölti ingyen akkor megszünik a zeneipar!!!!"


Ezt a zeneipar pénzéhes ügyvédei terjesztették/terjesztik, de ez az elmélet már rég megdőlt. Nem tudom feltűnt-e neked kismókus, hogy a letöltésipar már 15 éve dübörög, de se a film, se a zeneipar nem akar összeroskadni, sőt virágzik mindkettő. Ugye te ájfónos vagy?

2017. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!