Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már régóta hondolkodok azon,...

Már régóta hondolkodok azon, hogy veszek egy iphone 6s-t nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az van, csúcskategóriás Samsugot váltott, nagyon szeretem. Van konkrét kérdésed?
2017. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy a kamerája tényleg olyan jó e mint ahogy mondják és, hogy megéri e az árát. Illetve meg az érdekelne, hogy miben különbözik a Samsungtól?
2017. ápr. 23. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó telefon, ha tetszik az iOS akkor vedd meg, nem nyújt sokkal kevesebbet a 7-nél.

Viszont ha nem ragaszkodsz az iOS-hez, akkor vehetsz az árából Samsung Galaxy S7-et is, aminek jobb a kamerája.

2017. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok - egyetértek az előttem hozzászólóval, kamerában kétségtelenül jobb a Samsung, mondjuk ezt sem mondanám rossznak, egyébként is kárpótol az iOS. Nem tudom, nyomkodtál-e már iPhone-t, ha nem és van rá lehetőséged, menj be egy üzletbe ahol ki van állítva, és nézegesd át, mi hogy van, próbáld ki, az nem számít ha csak 7-est találsz, ugyanolyan mindkettő, mert végül is a legnagyobb kérdés hogy Android után mennyire tetszene. Ismerek olyat, aki nem tudta megszokni, nem tetszett neki, hogy mennyivel másabb, és visszaváltott Androidra. Na meg ott van az iTunes, attól tartottam én is, mára számomra igazából már egyszerűbb mint a mappázgatás.


Megérni szerintem megérte amúgy az árát, és különösebb eltéréseket nem tudnék amúgy mondani. Viszont az almánál számos kényelmes funkciót ki tudnék emelni, nekem a 3D Touch, illetve az oldalrahúzással történő visszalépés nagyban megkönnyíti a mindennapi használatot. Az ujjlenyomat olvasója pedig, az általam használt Samsunggal ellentétben hihetetlenül gyors, és nagyon pontos. Azt tudnám még javasolni, hogy nézd meg a Mobilarénás tesztjét, ha még nem láttad, vannak benne képek is: [link]


Milyen Samsungod van jelenleg? És mekkora tárhelyű 6S-t vennél?

2017. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most egy Samsung Galaxy Grand Neo plusz-szom van előtte volt egy Ace 4-em de nem nagyon vagyok megelégedve mert az Ace 4 is csak 1 évet bìrt ki... ez még kb jó de van olyan, hogy elkezd rezegni és abba se hagyja illetve nagyon sokat szolott lefagyni... ezért váltanék apple-re hátha ott nem lennének ilyen problémák. 32 gb-osat szeretnek
2017. ápr. 25. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért ezek már pár éves modellek és eleve nem voltak csúcskategóriásak, ez alapján nem kell levonni azt a következtetést, hogy a Samsungok sz@rok
2017. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem lesz ilyen problémád az almával, ne aggódj. Az csúcskategória, ha nem is a 6S a legfrissebb, de még mindig erős, ezek a Samsungok közel sem voltak azok. Vedd meg nyugodtan, nem kellene csalódnod. :)
2017. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat nm mondtam h szarok sőt szerettem es szeretem is a Samsungot annyit mondtam h kiprobalnek mast is... amúgy nagyon köszi a válaszokat
2017. ápr. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!