Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad air 2 vagy ipad 9.7...

Ipad air 2 vagy ipad 9.7 (2017) a jobb?

Figyelt kérdés
Tanulashoz es szovegszerkeszteshrz kellene. Nagyon fontos a jo uzemido. Melly jobb ezekre a celokra?

2017. ápr. 23. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a célra mindkettő tökéletes, szóval szerintem azt vedd, amelyiknek jobb az ára. Sebességben nincs nagy különbség (asszem talán a 2017-es iPad kb. 2%-kal gyorsabb, ami elhanyagolható). Az üzemidejükről sajnos nem tudok nyilatkozni.
2017. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan amelyik ujabb. De szerintem ezek a mai apple tabletek mar mind nagyon jok, tehat az air 2 is nagyon jo, bar a 2017 es ipad aminek a neve siman "ipad" is nagyon jo.


Amelyik jobb arba van azt vedd.


Nekem sima air 1es van, 16os

2017. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :) ahol veszem egyforma arban van. Ezert gondolkodom.
2017. ápr. 23. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik hány GB-os.


Visszatérve, az Ipad air 2 régi modell.


Utána még jött Ipad pro, na és utána az Ipad 2017.

2017. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ipad vagy 2 órával többet bír, jobb a hangzás, erősebb hardver

Air 2 jobb kijelző, ennyi az előnye

Air 2-t biztosan nem vennék, 3 éves modell, ebben a szektorban ez már elég korosnak számít, sima ipad tuti tovább is lesz támogatva

Amúgy nem értem ipad miért nem kapott laminált kijelzőt

2017. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!