Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry-n miért nem akarnak...

Blackberry-n miért nem akarnak működni az alkalmazások?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hozzám került egy Blackberry 9700as készülék melyre resetelés utűn csináltam Blackberry ID-t, letöltöttem az "App store"-ját, és sikeresen letöltöttem a facebookot. Mikor meg szeretném nyitni, akkor nem az alkalmazást nyitja meg, hanem alapvetően a böngészőre irányít, és az Origót nyitja meg, mint kezdőlap.

Majd letöltöttem a messengert is, ahmibe sikeresen bejelentkeztem, de nem hozza be a korábbi beszélgetéseimet, sőt mikor valakit kikeresek az aktív ismerősök közül, beírok bátrmint és el akarom küldeni, azt írja ki hogy "képtelen elküldeni az üzenetet, valami probléma lépett fel. Próbálkozzon később."

Az alkalmazások letöltve, internet kapcsolat rendben van. Tudna segíteni valaki hogymi lehet a probléma?

Más alkalmazások sem működnek amiket letöltöttem ezután, például "zseblámpa" alkalmazás, de fényképezésnél villan a vaku, szóval nem ilyen jellegű probléma!



2017. ápr. 24. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ez zseniális....:D

Sehogy nem lehet visszavarázsolni a régi, még működő appot? Illetve akkor feltételezem, hogy ezért nem működik a messenger sem.

Továbbá ez nem magyarázza meg, hogy a próbaként letöltött Badoo és "flash" zseblámpa alkalmazás megnyitásával sem történik semmi érdemleges, azért ezek nem a Facebook alatt működnek.

Mert annyira engem nem érdekel hogy van vagy nincs facebook, de ha gyrs világításra van szükségem, akkor egy zseblámpa alkalmazás csak-csak nem ártana...Ezzel lehet valamit kezdeni? Illetve még az a problémám, hogy az emailezést sem tudom beállítani, egyelőre meg sem találtam hogy melyik alkalmazáson kellene belépni ahoz hogy szinkronizálni tudjam a mail-jeimet!

2017. ápr. 24. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Elavult az operációs rendszere, frissíteni kellene.
2017. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És tudsz segíteni abba, hogy ezt hogyan lehet végrehajtani?
2017. ápr. 24. 16:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudna valaki segíteni a frissítésben? Angol a telefon menüje, meg amúgy se értek a Blackberryhez és megköszönném ha valaki le tudná nekem írni!
2017. ápr. 25. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy! 9700-án régi oprendszer fut, amit magára hagytak, megszűnt rá a támogatás. Butatelefonként tudod használni, másra már nem jó. 9700 van nekem is.
2017. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!