Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zeneletöltés Huawei P8 Lite-ra?

Zeneletöltés Huawei P8 Lite-ra?

Figyelt kérdés
Az előző telefont, ha csatlakoztattam számítógéphez, hozzáfértem a "mappákhoz", így a Music mappába be lehetett másolni a zenefájlokat. Viszont a Huawei telefont a HiSuite programmal lehet csak használni,ami viszont nem enged zenét bemásolni. Androidra van valami zeneletöltő program, vagy a PlayZene az egyetlen megoldás? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 25. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam még esetleg, hogy egy memóriakártyára töltök le zenéket, de ahhoz csak akkor férek, ha kiveszem a telefonból, úgy viszont lehet, hogy nem lenne meg ez a Music mappa.
2017. ápr. 25. 20:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, amit ismerek: Google-be beírod a szám címét és előadóját, a találatokban kiválasztod az mp3plaza.hu-t, ahová már automatikusan be van másolva a Youtube-link, rányomsz a nagy piros mp3 letöltés logóra, kiválaszthatod, hogy csak a zene kell (mp3) vagy az egész videó (mp4), download, és néhány másodperc alatt le is jön a telefonodra!
2017. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Amint csatlakoztatod usb kábellel a telefont a géphez a telefon értesítési függönyt húzd le és jelöld be a fájlok lehetőséget. Így hozzáférsz a gépen a mappákhoz a hisuite-t meg sem kell nyitnod...

2017. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]



Ezen beállíthatod a zene formátumot, amit le akarsz tölteni, le kell tölteni és működik, nekem sikerült samsung galaxy J3-mal, mp3 helyett m4A formátumba töltsd le a zenéket.

2018. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!