Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A NOKIA telefonok közül...

The viper kérdése:

A NOKIA telefonok közül melyik a legjobb fajta? Melyik érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:19
 1/8 anonim válasza:

A Nokiából nekem a legjobban a 3410-es jött be. ;)

De gondolom te az újabbakra gondolsz, azokról meg nincs infóm. :S Bocsi.

2010. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy inkább Sony Ericcson-t vegyél!Jobb ár/érték ,és annyi pénzért jobbat is kapsz!


Vegyél egy Sony Ericcson Xperia X10-et ,és hidd el ,nem fogod megbánni!

Vagy egy SAMSUNG omnia 2-t!

Mert én úgytom, hogy a mai SMART-os nokiákban(Pl. 5800) s60-as Symbian van benne!Aminél még a P990i-m is erősebb a UIQ 3.0 -ámmal!Szal Sony Ericcson!

2010. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 5800-ás van, nincs vele semmi bajom, navigáció jó rajta, videók nem szaggatnak, internet egész korrekt. Előzőtől kérdezném, mi az, hogy erősebb mit akarsz rajta futtatni Crysis-t?
2010. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy értettem ,hogy a UIQ 3.0 -ás szoftver jobb, mint az s60!Anno nekem is s60-as nokiám volt ,de a UIQ 3.0-ásom sokkalta jobb!Ha nem hiszed ,hát ne higgyed ,nem bánom!Én akkor is a Sony Ericcson Xperia X10-re ,vagy a Samsung OMNIA 2-re szavazok!
2010. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na meg a Nokiák nem is Win mobilok!
2010. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

uiq-s sony-t már nem veszel újonnan. amúgy meg ízlés függő, hogy kinek mi jön be. nekem windows mobile alapú telefonom van, teljesen jól kezelhető szerintem, pedig nagyon sokan fikázzák a winmo-t. csak meg kell érteni a lényegét.


amúgy meg 5800 vagy n97 mini

2010. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
N97-et sztem ne , eddig mindenki csak fikázta akinek ilyen van h milyen lassú.SE-okért nem vagyok oda , de megjegyezném h a Nokia sztem nagyon mellényúlt az N97-tel....
2010. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NOKIA N900! Bár az nagyon drága!
2010. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!