Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lett mobilnetem, ha...

Honnan lett mobilnetem, ha senki sem töltötte fel?

Figyelt kérdés

Ma barátnőmmel voltam a városban, és bekapcsoltam a mobilnetet

Nem tudom miért

Sose szoktam, nem szoktuk feltölteneni

Nem is szoktam egyáltalán bekapcsolni, persze ha kapok pl.telefonfeltöltéshez akkor azt elhasznalom hamar

Ma ugye bekapcsoltam és volt, telefonaltam is vele(messengeren)

Kártyás vagyok, ha ez számít

De sorrykaaa, en ehhez nem ertek

14/l


2017. ápr. 28. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden igaz aktiváltad a napijegyet vagy valami hasonló opciót mert nem írtad a szolgáltatód.Jó drágán mérik és az egyenlegedből vonják le.Gondolom csökkent az egyenleged a netezés után.
2017. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, hogy pontosan milyen díjcsomagod van.


Pl. a Telekomnál, feltöltőkártya esetén 10 MB-onként vonnak le 200 Ft-ot, ha jól tudom.

2017. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Telekomos vagyok😕
2017. ápr. 28. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mi van náluk, nekem is most gyors internetem van napok óta, pedig a keretet már rég elhasználtam többszörösen is :D
2017. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem, az előző feltöltésem, 3000ftval volt, most 2550 van rajta, azóta kb.5 percet telefonaltam rajta

És kb.20-30 percet mobilneteztem ma

2017. ápr. 28. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, gondolom nem 450Ft/5perc = 90 Ft/perc-es percdíjad van (talán 50 Ft/perc körül lehet a domino) szóval valamennyit biztosan levett az egyenlegedből.
2017. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!