Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S, Tcomos, főkapcs és...

IPhone 4S, Tcomos, főkapcs és mikrofon cserés, mennyire eladható vajon?

Figyelt kérdés
Második tulaja vagyok, 3 éve egy évesen lett az enyém, minden papírja és minden megvan. Sajnos a főkapcsolója és a visszhangzó mikrofonja miatt kb 10-11 ezres ráköltést igényel, de akkor tökéletes lesz. Nem akarok nyerészkedni, 3 év után cseréltem másra. De nem akarom a szemétbe dobni, hátha valahol valakinél még tovább élhetne. Csak nem tudom így mennyit érhet?

2017. ápr. 30. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
20e-ert lehet kapni mukodot, ergo a tiedet kb. 5000-ert kene arulni. Szerintem engedd el, add le vmelyik boltban mint hulladekot.
2017. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy az lesz, vagy akkor felajánlom valakinek ajándékba. Amúgy eddig használtam, teljesen működő, csak visszhangzik, ezért ki kell hangosítani, illetve nem tudom kikapcsolni egy hónapja kb.
2017. ápr. 30. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!