Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Huawei P9...

Melyiket válasszam? Huawei P9 Lite 2017, Iphone SE (16 gb), Iphone 6

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok, kb. 80-90 ezer forintot szánnék rá. A fent leírt modellekből az Apple termékeket használtan venném.

2017. ápr. 30. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A huaweit válaszd
2017. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak az ájfon.
2017. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Huawei P9 Lite 2017 vagy Honor 8.
2017. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem az iphone-t válaszd, megbízható telefon, sokáig bírja. Bár attól függ, főként mire akarod használni, mert ugye hamar kijönnek az új iosek és így több alkalmazás már nem lesz elérhető rajta. Ettől függetlenül nekem iphone 4 em van, kb 6 éves, és telefonálásra, internetezéshez, zenehallgatáshoz még kiválóan működik. Persze már én is le szeretném váltani, de pl. ismerősömnek 2 év után romlott el az android telefonja. (vigyázott rá)
2017. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a droidot választanám.

Iphose-t max második telonak.

A 6 meg az se már nem fog jól menni a kövi frissítéssel, míg a p9 lite ha megkapja a következőt még simán elmegy.

Emellett a droid nyílt forráskódú.

Nekem 2éve van p8 liteom, és teljesen elégedett vagyok vele.

Amúgy én a sima p9et is ajánlom.

2017. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SE. Olcsóbb, mint a 6, s ugyan olyan jó. 1 éve tértem át apple-re, nem bántam meg! Bár nekem 6s van, jobban örülnék egy kisebb telefonnak, néha zavar, hogy egy kézzel nem nagyon érem el a kijelző tetejét :D
2017. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!