Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon kéne?

Milyen telefon kéne?

Figyelt kérdés

Sablon kérdés de akkor is felteszem.

Főképp játszom közepes játékokkal (Mobile Lords,Hill climb,Fifa Mobile,Zombie Age 2...).De szoktam facebook lite,messenger lite,viber és "zene hallagatás határtalanul" :)

Mondom az igényeket:

Kb. 1 napos üzem idő

2 gb ram

közepes proci

16gb (belső)


Nézelődtem már a Xiaomi Note 4 Pro-hoz húz a eszem.De nagyon elégedett Asus termék használó vagyok.

Amiket néztem magamnak:Xiaomi Note 4 Pro

Asus Zenfone 3 Max

De lehet más fajta telefon is.

Nem vagyok kínai cég ellenes de ilyen Oukitel,Huawei és társai ne legyenek.Mert a garanciát szeretnék és Magyarországon kis eséllyel kapható.A Huawei-el az a probléma hogy az SD kártya olvasásával pár embernek meggyűlt a baja.Hogy igaz vagy nem ez engem nem érdekel.Meg mindenhol láttam hogy Huawei P XY.Tény hogy szép,gyors erős de valami újdonságot is várok.Ár:max:70.000Ft

Lehet Phablet is.

U.I:Ne legyen ilyen hogy "Pfff. magyar mentalitás ami nem ismert az már szar"

Nincs bajom velük de ahogy előbb írtam garancia és Magyarországon kapható(Még ha Magyarországon nem is kapható de a garancia mindenképp)

A telefon vásárlás elején (Júni közepe) nyár lessz.

Köszönöm előre a normális válaszokat.

(Aki nem baszogat és normálisat ír azt szoktam zöld like-zni).



#Android #Asus #Xiaomi #70.000Ft-s telefon
2017. ápr. 30. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a Xiaomi jó lesz, megéri az árát
2017. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi

Jó irányba nézelődtél. :D

2017. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Ha be tudod szerezni itthon, hazai garival a Redmi Note 4 Pro-t, akkor azt válaszd szerintem is.
2017. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. ápr. 30. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
XIAOMI ugy ugy, jó telefonokat csinál olcsobbakat és drágákat is. Pl redmi 4 prime ez egész új és egész prémium az anyag használat a fémházzal, jól bírja egész szép is. De 70k-val még jobban it vehetsz notot vagy akár fő szériábol valamit. Az asus se rossz de amennyibe kerülnek azért főleg csak a márkát fizeted ki nem pedig a vasat ténylegesen.
2017. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii.
2017. máj. 1. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!