Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leöntöttem a telefonom üditőve...

Leöntöttem a telefonom üditővel. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Gyorsan áttörölgettem úgy tűnt nincs semmi baja. Hagytam pihenni pár órára és most észrevettem, hogy a telefonáló hangszóróból sercegő hang jön és a wifit nem tudom bekapcsolni. Pedig tényleg éppen csak aláfolyt. Az sem könnyíti a dolgom, hogy nem lehet levenni a hátlapját. Most beletettem rizsbe és felraktam a radiátorra hátha segít száradásban és kikapcsoltam. szerintetek van rá esély, hogy fog működni a wifi? És egyáltalán, hogy tudott így elromlani? Asus zenfone 3 max.

#okostelefon #elázás #Asuszenfone3max
2017. máj. 1. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Én arra vagyok kíváncsi mikor jönnek a rizses tippek :)


Nem sok semmit tudsz csinálni. Ha van rá esély vedd ki a az akkumulátort esetleg sűrített levegőbel fújd ki az alaplapot ha hozzáférsz ( van spray, nézd meg ezt: [link]

2017. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél másikat, de valami olyat ami jobban bírja az üdítővel való leöntést.
2017. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is értem ez eddig, hogy nem jutott eszembe.
2017. máj. 1. 21:03
 4/8 anonim válasza:
71%
Ma már szerintem nem tudsz, de esetleg holnap már lehet kapni üdítőt és az orvosolja a kiöntött ital problémáját
2017. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A telefonok nem szeretik a cukrot.


Ha sima víz lett volna, akkor nagyobb lenne az esély a javulásra. De cukros vagy édesítő szeres trutyi ha beleszárad, abban nem lesz sok örömöd.

2017. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerviz, a radiátor elég szar ötlet volt mondjuk
2017. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szedted ki az akkut azonnal és szárítottad meg, akkor vége van.
2017. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az akkumulátor nem kiszedhető, nem tudom ki találta ki, hogy ez jó, de hát ez van.
2017. máj. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!