Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont 100-150. 000...

Milyen telefont 100-150. 000 forint között aminek jó a kamerája?

Figyelt kérdés
LG G5 és Huawei P9 között vacillálok. Árukeresőn ebben az ár kategóriában van mind a kettő. De más is érdekelhet.

2017. máj. 1. 22:24
 1/9 Trevor. ***** válasza:
75%
Oneplus 3T a legjobb választás ilyen árban.
2017. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
iPhone SE
2017. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
OnePlus 3T
2017. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Iphone 6S, nem kimondottan kameramobil, de megis a legtobb hasonlo kat telefont szubjektiv osszehasonlitasban leveri. (Mar egy 5S is egesz konoly Sonykat (sajat koraban) meglepo modon.
2017. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Samsung Galaxy S7 vagy Huawei Mate 8 - bár ez utóbbinak a videófelvételét nagyon szídják, nem értem miért, én abba sem találtam semmi kivetnivalót a tesztvideók alapján! :/
2017. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
OnePlus 3t az egyik legjobb telefon ebben a kategóriában, meg amúgy is megállja a helyét a kétszer ilyen drága telefonok közt is. A kamerája is szép képet csinál.
2017. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Nekem G5 SE van. Olcsó, de a kamerája olyan, hogy besz**as. iPhone 7-nek, Galaxy S7-nek a kameráját agyon veri, mindezt mondom, úgy hogy összehasonlítottuk.

Persze egy iPhone 7 Plus, meg talán a Huawei P10 biztosan veri ezt is, meg az idei zászlóshajók többsége is (de azok már nem 100-150 ezrek).


120 ezerért vettem, úgy, hogy a kamera volt az egyetlen szempontom. Nem csalódtam.

2017. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Ennyiért kapsz jo fotómobilokat. Nem, egyik iPhone sem az. Az iPhone gyári kamera-alkalmazásában szinte semmit nem tudsz állítani. A Oneplus 3 T nagyon jó telefon, és a kamerája is jó, de nem annyira, hogy a legjobbak között legyen. Huawei P9, és a Honor 8 nagyon jó, ha fényképezésről van szó, de videófelvétel terén hagy maga után némi kívánnivalót: max felbontás a FHD.


A legjobb amit kaphatsz ennyiért, az a Samsung Galaxy S7 (nem tudom, újon pontosan mennyiért mennek, lehethogy picit a leírt kereted felett van, de fényképezésre és kamerázásra a mai napig az egyik a legjobbak közül). 4K videófelvétel, PRO mód, optikai képstabilizálás, és sötétben nagyjából olyan képeket tudsz lőni, mint ahogy szabad szemmel látod az eseményeket. Nagyon gyorsan zoomol, és jól kezeli a hirtelen fényváltozást.

2017. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Itt van jobboldalt a lista, amit profi fényképészek állítottak össze profi szempontok alapján.

Viszont azt tapasztalatból elmondhatom, hogy a G5 kamerája jobb, mint az S7-e...

2017. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!