Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kerülhetett egy idegen...

Hogy kerülhetett egy idegen telefon neve, az én telefonomra?

Figyelt kérdés
Bővebben kifejtve:szóval bluetooth-tal adatokat küldtem át a telefonomról a gépemre, mikor az elérhető eszközök között, nem csak a gépem neve, hanem egy idegen telefon neve jelent meg. Egy női keresztnév és mellette a telefon márkája. Természetesen nincs párosítva, és nem is elérhető az eszköz. Nekem a közelemben nincs ilyen telefon. Hogyan lehetséges mindez?
2017. máj. 1. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
30-35 méterig is elérhet a jel.
2017. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédé.
2017. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ok, de hogyan kerülhetett a gépemre? Mert mikor én akartam csatlakoztatni a gépemet a telefonommal, hát elég nehézkesen találta meg, még úgyis, hogy ott voltam a gép előtt. És most végképp nem értem, hogy ez hogyan történt?
2017. máj. 1. 22:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem csak a te gépedet látja, hanem minden más eszközt, amin be van kapcsolva a bluetooth, hát így. Mint ahogy a wifi bekapcsolásakor is mindenféle hálózatot látsz, a bluetooth is ilyen.
2017. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
22:41 Ez most vicc gondolom? Akkor az összes közelben lévő telefont megtalálhatná. Szóval ez elég rejtélyes!
2017. máj. 1. 22:44
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor eddig miért nem találta meg az összes bluetooth eszközt a közelben? Ez most röhej, komolyan mondom.
2017. máj. 1. 22:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi rejtélyes vagy röhejes.

A számítógép kilistázza az összes elérhető BT eszközt és a közeledben valakinek be volt kapcsolva a telefonján a BT. Ilyen egyszerű.


" mikor én akartam csatlakoztatni a gépemet a telefonommal, hát elég nehézkesen találta meg"

Lehet, hogy a te telefonod rejtett üzemmódban volt vagy valami baja van, stb.

2017. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak ebben az az érdekes, hogy be van jelölve a telefonom, hogy csak párosított eszközök számára jeleníthető meg. Ez az egyik, a másik pedig, hogy még soha nem fordult elő ilyesmi, pedig azt nehezen hiszem, hogy eddigi életemben,a (soha, egyetlen telefonom sem) közelemben nem volt bekapcsolva senkinek a bluetooth.
2017. máj. 1. 22:57
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Most mire szeretnél kilyukadni? ArankaSony megakarja hackelni a hálózatod, telefonod, számítógéped?


Az én telefonom is látott egy eszközt az előbb, miközben be volt kapcsolva a csak párosított eszközök láthatnak dolog. Akkor most ijedjek meg? Azért mert te bekapcsolod, attól még a telefonod kilistázza az eszközöket, hiába nem lát téged más.

2017. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy van benne valami. Egyébként, akkor is furcsa, mert visszatérve, mikor én akartam a telefonomat a gépemmel párosítani, nagyon oda kellett figyelnem, hogy látható legyen, és hogy be legyen jelölve az is, hogy a nem párosított eszközök számára is látható legyen, különben nem adta ki. Ja, és ha nem a gép közelében voltam, akkor sem. Úgy olvastam, hogy 2-3m távolságnak kell lenni. Erre az eszközre pedig azt írja ki, hogy nem is elérhető. Én csak ezekre a furcsaságokra akartam választ kapni.
2017. máj. 1. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!