Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilon hogy lehet kódot...

Mobilon hogy lehet kódot megadni beszélgetés közben?

Figyelt kérdés

Felhívom mondjuk a bankot. Autómata kapcsol. Kérdez egy kódot. Mobílról hívtam, ami nem okos. Beütöm a kért kódot. Mit kell ezután megnyomni, hogy értse a rendszer, hogy ez az, amit kérdezett?

Melléket kapcsoltatni is csak vezetékesről tudtam eddig.



2017. máj. 3. 15:43
 1/9 Szirty ***** válasza:
100%
Kapcsold be a DTMF-et.
2017. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Mik azok a tagek. XDD
2017. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi az a DTMF?
2017. máj. 3. 23:37
 4/9 Szirty ***** válasza:
2017. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha melléket akarok automatán keresztül kapcsolni?
2017. máj. 4. 10:08
 6/9 Szirty ***** válasza:
Amikor felépült távbeszélő kapcsolaton keresztül kell számokat átküldeni a vonalon, mint pl. call centernél választasz a menüből, vagy ügyfél kódot adsz meg, akkor a készülékednek DTMF kódolással kell elküldenie a lenyomott gomb kódját. Vagyis ezzel a dallam hanggal.
2017. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vezetékes telefonon anno nem kellett kódolni semmit. Fejlődik a technika, mégis bonyolultabb lesz sok minden?


Ezt a kódolást nem okos telefonon hogyan lehet beállítani? Minden telefonon van ilyen?

2017. máj. 4. 13:02
 8/9 A kérdező kommentje:

Kerestem egy vezetékes telefont és 1 perc alatt megoldottam a kérdést kódolás nélkül.


Röhej.

2017. máj. 4. 13:35
 9/9 Szirty ***** válasza:

El vagy tévedve barátom! A vezetékes telefon alapból DTMF kódot tol ha megnyomsz egy gombot rajta élő távbeszélő kapcsolat közben.

(Ismerd meg a világot)

2017. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!