Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó érzés szidni a Samsung Corbyt?

Jó érzés szidni a Samsung Corbyt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 14:20
 1/10 anonim válasza:
50%
én nem szidom pedig az van:)
2010. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
igen,nagyon jó érzés mert egy k_urva sz_ar f_ostalicska g_eci telefon
2010. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
***** ***** ***** ********* ez a Samgung Corbyt ááá most nagyon elélveztem!
2010. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szidom, csak tömegtelefon jelzővel illetem :)
2010. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szoktam szidni, és nem értem, sokan miért teszik. A második és harmadik válaszolótól megkérdezném, hogy miért olyan, amilyennek mondjátok? Mert ezekből a gyönyörű szavakból, amikkel illetitek, nem igazán derül ki...
2010. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
azért mert érintőképernyős telefonból olyan olcsót venni mintha porsche boxster-t vennél.Egyszerűen nevetséges.Kapsz egy telefont ami zárt op rendszeres,nincs benne wifi..szoval tulajdonképpen semmire se jó kb.vagy ha hülye vagy akkor rakjad bele a 3g-s mobilinternetet oszt fizessed.meg ha véletlenül túlléped az adatforgalmat akkor cumikázhatod a fact.
2010. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
73%
a 3G tényleg rossz, h nincs benne, de ha már internetezni akarok,odaülök a laptophoz aztán ennyi...a másik, hogy a memóriakártyát elég ratyi helyre sikerült rakni,le kell venni a hátlapot,ami nem olyan könnyü..de én csípem ígyis:)(L)
2010. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

14:56-os! Ez nem okostelefon, hanem csak az alapdolgok vannak benne, és van akinek ez felel meg.

De kösz a véleményt.


Utolsó, nagyon igazad van. =] Én a hátlapot eddig egyszer tudtam levenni, mindig más segített.

2010. máj. 16. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, Há!
2010. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én se szidom meg nem értem hogy sokan mért teszik. Nekem az van és nagyon szeretem jó nem okos telefon de leszarom . :D
2011. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!