Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a Vernee Thot telefon...

Mi lehet a Vernee Thot telefonom baja? (Több lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy Vernee Thor telefonom. Nagy reményekkel vettem meg, de folyamatosan csak csalódok benne. Szóval egyszer csak észrevettem, hogy nincs meg rajta pár fotóm, alkalmazásom. Nem nagyon értettem, de különösebben nem zavart. Aztán ez egyre többször előfordult. Odáig fajult a dolog, hogy egyszer (teljesen magától) visszaállította magát gyári állapotba. Ekkor döntöttem úgy, hogy nem érdekel, nem fogok vele tovább küszködni. Érdekel, hogy mi lehet a hibája. Még garanciális, úgyhogy "nagy baj" nincs. Egyébként vannak még "kissebb" hibái is, például nagyon túlmelegszik, random rebootol és hasonló furcsa dolgokat csinál. Egyébként már volt párszor szervízben. Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 4. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

hatha....

[link]

2017. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj, hogy már a 6. OTA is fent van rajta a Nougat frissítéssel.. de már a Nougat update előtt is voltak problémák.
2017. máj. 4. 18:18
 3/5 Trevor. ***** válasza:

Pont ezért nem vennék ilyen kevésbé márkás telefont, mert nem minden az erős hardver és a jó ár. Egy Xiaomi telefon szoftverének is van 1-2 bugja, de semmi több. Huawei meg Samsung szint, ott nem fordulnak elő ilyen hibák.


Amit tehetsz, hogy ráraksz egy gyári, legfrissebb romot. Ha azzal is csinálja, akkor hardveres hiba lehet.

2017. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ezekre az esetekre mindig azt szoktam mondani hogy: egy, kínai, és kettő, android. Hogy Verneem Bele.
2017. máj. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen.. utolsóval egyet tudok érteni. Végülis jó lecke volt, többet nem fogok ilyen telefont venni.
2017. máj. 15. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!