Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsolja le a telefonom...

Hacky kérdése:

Miért kapcsolja le a telefonom a gyorstöltést? (S7 edge)

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 napja kezdődött, hogy a Samsung Galaxy S7 edge-m töltés közben lekapcsolja a gyorstöltést, ez alatt azt értem, hogy felrakom tölteni, majd ránézek kb 10 perc múlva, akkor az értesítési sávban nem azt írja ki hogy gyors töltés, hanem, hogy vezetékes töltés. Így jelentősen lassabb a feltöltés, és nagyon bosszantó. Általában ha kihúzom a telefonból az USB kábelt és visszadugom akkor visszaáll gyorstöltésre, de van hogy nem, ha visszaáll gyorstöltésre, általában utána még legalább 2x megcsinálja. Ez szoftveres hiba lehet? Eredeti az USB kábel, és a töltőfej is.

2017. máj. 4. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálja, szintén eredeti kábel. De megsem illeszkedik olyan jól a telefonba, mint anno az S6 töltőkábele. Általában nekem is az segít a dolgon, ha kihúzom és újra bedugom a kábelt. Ha nincs "kilazulva", töltés közben nem babrálom, csak az asztalon van, akkor rendesen feltölt gyorstöltéssel.
2017. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:/ . Köszi ezt a "nem piszkálom"-os infót. Talán segít nálam is. Amúgy ezt szervizelik vagy csak szoftveres probléma, és elég újra rakni?
2017. máj. 4. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vittem miatta szervizbe, ritkán fordul elő nálam. Szerintem a hiba a csatlakozóval van, vagy a kábellel. Kicsit kilazul, és ha nem olyan jo az érintkezés, nem tud annyi áramot átvinni... de nem tudom. Ha nagyon zavar, vidd el szervizbe. És ha esetleg elvitted, akkor leírnád kérlek, mik a fejlemények? Köszönöm :)
2017. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tartok rá nagy esélyt hogy elviszem, először megpróbálok kábelt cserélni. De ha elviszem mindenképpen írok.
2017. máj. 5. 12:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott! Egyik nap sétálgattam az euronicsben, és megláttam hogy van eredeti samsungos, fastcharge os töltőfej kábellel, 6000Ft ért. Kábelem is tönkrement, gondoltam megveszem, és megoldotta a gyorstöltéses problémát + lett egy hosszabb kábelem.
2017. júl. 23. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2017. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!