Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogya szabduljak meg az...

Hogya szabduljak meg az Iphone 6s-m től?

Figyelt kérdés
Kedves válaszolók! Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy hogyan tudnám visszakapni a pénzt az álmámért cserébe. Mert megnéztem és akkor tettzsek a kirakatban és ott jó volt. Most meg tele van hibával. Még márciusban vettem idén. Az Istyle-ban. Szerintetek mit csináljak hogy vissza kapjam a pénzt érte, vagy csak egy részét? Termésetesen próbálom mellőzni az eladást, de ha csak az a megoldás. Mégis hogyan szbaduljak meg tőle? köszönöm a válaszokat előre!

#eladás #iPhone #iPhone 6 #vissza a pénzt
2017. máj. 4. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen pontatlan a fogalmazás: "tele van hibával"

Hardver vagy szoftverhiba? Nekem nem volna mindegy és más a

megoldás is...

2017. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha rossz, javíttasd garanciálisan.
2017. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dobd a Dunába
2017. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Soha nem tudsz attól a szartól megszabadulni!!! Sajnálom :(

Remélem valahogy eltudod adni vagy visszaszerezni a pénzt, de az appletől ne várj semmit.


Üdv

Egy hűséges Android felhasználó <3

2017. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hihihihi
2017. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!