Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a Telekom mobilinte...

Mi történt a Telekom mobilinternetével?

Figyelt kérdés
Van egy előfizus csomagom havi 50 mega nettel és ehhez vettem meg még a korlátlan közösségi opciós netet. Ez volt már majdnem két éve. És olyan 2-3 napja azt vettem észre, hogy a netem felgyorsult. Elfogyott már az 50 mega és nem is közösségi appokat használtam és észrevettem hogy a cikkek egyből betöltenek, utána kipróbáltam a böngészést is. Fullos minden, de nem tudom mitől van ez. Nem rendeltem semmi plusz csomagot, neten se jelzi, hogy lenne valami plusz. Semmi nyoma ennek. Szerintetek mitől van ez?

2017. máj. 4. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Most átvariáltak ott mindent, tehát lehet hogy megszüntették a két csomagodat, felnyomták 1 GB-re és ha az leketyeg akkor nulla neted lesz következő hónapig. De ha van online ügyfél hozzáférésed akkor ott megtudod nézni hogy mivan, vagy telefonálj be és kérdezzél rá hogy mi van, nehogy meglepetés érjen.
2017. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, tudok minden változásról és utálom is az új rendszert. a csomagokat nem szüntetik még meg. viszont ma már megkaptam mind a két sms-t, hogy elfogyott a 80 illetve 100%-a a netemnek, tehát minden olyan mint régen.
2017. máj. 5. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!