Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megcsinálni ha mp3...

Hogy tudom megcsinálni ha mp3 fájlban töltök le zenét hogy kép is jöjjön le vele? (android)

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 22:06
 1/5 anonim válasza:
Az mp3 nem tartalmaz képet mivel hangformátum.Képet külön kell letöltened
2017. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kérdés azért érdekes, mert hiába hangformátum az mp3, sok szám mellett megjelenik kép is, anélkül hogy lenne mellette külön jpg képfájl. Valahogy el lehet rejteni benne ezt az infot, ugy ahogy egy képbe is lehet titkos adatokat küldeni
2017. máj. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ID3 tag tartalmazhatja a borítót is. Bármilyen tag editor belerakja, ha úgy szerkeszted. Én a TagScanner-t használom, de kismillió másik is létezik.
2017. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha eredetileg tartalmaz képet, akkor letöltés után is tartalmazni fogja. Honnan töltöd le? Más mp3 fájl esetén mutat képet a lejátszód?
2017. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha convert2mp3.net-tel toltod le, akkor ki lehet pipalni hogy hozzategye a youtubeos indexkepet
2017. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!