Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan, hogy az üvegfól...

Létezik olyan, hogy az üvegfóliától teljesen érzéketlenné vált a telefon kijelzője?

Figyelt kérdés

LCD-t cseréltek a telefonomba, de mivel éreztem, hogy nem az igazi (1,5 év használat után az ember érzi, ha nem olyan mint volt) visszavittem. Azt mondták, hogy megcsinálták és két napig csak tesztelték, teljesen hibátlan. Mikor mentem érte a kezembe vettem elsőre jónak tűnt, majd kértem hogy rakjanak rá egy fóliát is. Most ahogy próbálgatom megint teljesen érzéketlen az egész. Megnyitok a galériába egy képet és ha zoomolni szeretnék mindent csinál csak azt nem. Mint írtam 1,5 éve használom ezt a telefont és nem volt vele ilyen problémám eddig, érezhetően darabos, akadozós az egész.

Ami még érdekes, hogy mintha a menübe hibátlan lenne, de egy egyszerű galéria fényképnél már nem jó. Gondoltam, hogy esetleg factory reset kellene, de nem vagyok biztos benne, hogy bármi köze lenne annak a kijelző érzékenységéhez.

Szóval ez a két tippem maradt, de mielőtt eltávolítom a fóliát vagy nyomok egy gyári visszaállítást gondoltam megkérdem itt hátha valaki okosabb meg tudja mondani, hogy van-e ezeknek értelme vagy fölösleges és inkább vigyem vissza.

Köszi előre is!



2017. máj. 5. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyibe került a fólia,de mindenképpen egyszerűbb ha megnézed hogy így jó ha nem akkor ő lehet gyári reset de mindenképpen a fóliát próbáld elsőként.
2017. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kb 1000 Ft egy ilyen fólia. Megpróbálom akkor leszedni és úgy megnézni. Csak tényleg azt furcsállom, hogy kint a menübe mintha teljesen jól működne, viszont bármilyen app megnyitásakor olyan nehézkes, furán reagál. Pl. fénykép zoomolás.

Viszont a boltba mondták, hogy tesztelték napokig játékokkal és teljesen jó. Gondolom átverni nem akartak, mert mi értelme lenne? 5 perc használat után rájövök úgyis h nem jó.

2017. máj. 5. 23:08
 3/3 A kérdező kommentje:

Leszedtem a fóliát és úgy néz ki teljesen jó. Neten kb. órákig keresgéltem, hogy másnak volt-e már hasonló problémája, de semmi. Ezért is gondoltam, hogy amit a neten nem találok meg az nem létezik :D De hát tévedtem.

Köszi a választ!

2017. máj. 5. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!