Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat bedugom töltőre,...

~GekkóNiki~ kérdése:

A telefonomat bedugom töltőre, de nem töltődik. Ha gépbe dugom nem érzékeli a gép. Mi a baja?

Figyelt kérdés
IPhone SE. Eddig is volt, hogy néha nem érzékelte, de aztán egy idő után mégis. Most nem...

2017. máj. 6. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kábel egyik ere eltörött a sok hajtogatás során.
2017. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, de így kívülről nem látok rajta törést.

Akkor vegyek újat...?

2017. máj. 6. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Izzóval vagy multiméterrel le lehetne ellenőrizni a kábel mozgatása közben. Mielőtt újat veszel valakitől kérd kölcsön és próbáld ki vele.
2017. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem egy lámpánál. Semmit nem láttam, bár lehet, hogy megtört, csak én nem értek hozzá.

Sok szenvedés után arra jutottam, hogy ha bedugom töltőre, leteszem az asztalra, kikapcsolom, majd be úgy hogy nem mozdítom el csak a gombot megnyomom akkor miután bekapcsolt tölti. Mozgattam így egy ideig a töltőt mindkét oldalon, de ugyanúgy töltötte tovább. Majd kihúztam a töltőt a konnektorból ugye eltűnt a jel, hogy tölti. Bedugtam akkor töltötte tovább. Viszont mikor a telefonból húztam ki akkor ugye eltűnt a jel, visszadugtam, de nem tölti.

Ilyenkor mi van?:D

2017. máj. 6. 11:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki légysziii.
2017. máj. 6. 13:56
 6/6 anonim válasza:
Ahogy a korábbi válaszoló írta, a kábellel lesz gond. Nekem is volt ilyen.
2017. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!