Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érné meg jobban, a...

Melyik érné meg jobban, a Samsung Galaxy S7 Edge vagy a Oneplus 3T?

Figyelt kérdés

Mindegyiknek megvannak az előnyei és a hátrányai: a 3T több rammal, erősebb processzorral rendelkezik, Type-C portja van, iszonyat gyors töltéssel. Viszont az S7 Edge vízálló, jobb a kamerája, bővíthető a tárhelye (bár a 3Tnek alapból több van), hosszabb az akuideje, és az Edge kijelzőt is jól ki tudnám használni.

Ami az egyiken előny, természetesen a másikon hátrány. Az áruk nem igazán lényeges... Milyek lenne a jobb döntés?



2017. máj. 6. 17:32
 1/4 Trevor. ***** válasza:
75%
Oneplus 3T.
2017. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kinek. Alapvetően az Oneplus hardvere erősebb, én magamnak viszont S7-et vennék. A kamera gyenge fényviszonyok melletti jó teljesítménye miatt, és a vizállóság miatt -többek közt.

És a Samsung kezelőfelületét már megszoktam, mikor kezembe fogtam egy stock Androidot, el voltam veszve. Még a töltésről annyit, hogy kb másfel óra alatt feltölt az S7 0%-ról 100-ra.

2017. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bimmer77 válasza:
100%
Szerintem S7E jobb választás. Jobb kamera, jobb aksi, jobb kinézet. Attól, hogy több ramja van nem azt jelenti, hogy jobb meg gyorsab, a 4 GB RAM is bőven elég. A kamera kiváló, nekem nagyon tetszik a DSLR-emmel MAJDNEM egy szinten jár.
2017. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az OP3T-met, de attól függ, kinek mire kell. A kamerája tökéletes egy buliban fotózni vagy az utcán lekapni valami érdekeset/vicceset. Az s7-é sokkal jobb, de nem egy tükörrefis fényképező, ha jó kép kell, fényképezőt vegyél, ne telefont. A legtöbb teszten a 3T veri az S7-et, de az emberek 99%-a használni akarja a telefonját, nem teszteket futtatni. Ami a vízállóságot illeti, az OP3 nem kapott IP minősítést, viszont elég sok és elég meggyőző videó kering a neten, amin elég jól bírja a fürdetést. Két dolog mindenképp mellette szól, egyrészt az ára, másrészt amikor megkaptam, kibontottam és bekapcsoltam, akollégám majd beleőrült az S7 kijelzőjének az állítgatásába, de nem tudott belőle olyan színeket kihozni, amit az OP alapból produkált. Mindezt úgy, hogy elvileg gyengébb minőségű és egyébként Samsung márkájú kijelzője van.
2017. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!