Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért telepít magától alkalmaz...

Miért telepít magától alkalmazásokat a telefonom?

Figyelt kérdés
Egy ideje a telefonom magától telepít alkalmazásokat. Beállítottam hogy ismertelnem forrásokról ne telepítsen de így is telepít, és még azt is kiírja egyszer csak a telefon közepére kiírja hogy ismeretlen forrásokról nem telepíthet ami nagyon idegesítő. Van a képernyő jobb felén egy zöld virág amióta telepítget. Telepítettem egy vírusírtót ami megtalálta és eltünt a zöld virág. Pár nap mulva megint elkezdte és megint ott a zöld virág. Azóta telepítettem még kettő vírusírtót de egyik sem találja mi a baj. Mit tegyek?
2017. máj. 8. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha ez valami kínai márka akkor, gyárilag a rom-ban van valami sz@r... Van erről több cikk is, azzal nem tudsz mit csinálni
2017. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Samsung galaxi A3 android
2017. máj. 8. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Blutware, sokszor gyárilag kerül fel a telefon romjába. Egy megoldás van, raksz rá másik romot.(vagy is több is de ez a legegyszerübb, a többi macerás).
2017. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi már meg van, egy vírus volt a com.master.wallet. Ha valakinek ilyen problémája lenne úgy kell eltávolítani hogy a beállításokban megkeresi az alkalmazáskezelőt és benne a com.master.vallet alkalmazást és benne megnyomni a törlés gombot. Itt a vírus linkje: [link]

Örülök ha valakinek segíthettem.

2017. máj. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!