Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor kapja meg a telefonom...

Mikor kapja meg a telefonom az Android 7-et?

Figyelt kérdés

A telefonom: Samsung Galaxy A3 2016

Már szinte mindenhol megnéztem de nem találtam. Az értelmes gyors válaszokat köszönöm!



2017. máj. 8. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Önmagától soha.

A gyári szoftverek nem frissítik magukat újabb verzióra. Neked kell firmware-t váltani csak előtte nézd meg egyáltalán alkalmas e a cucc az új verzió futtatására.

Ja meg ments le mindent mert az teljes rest lesz.

2017. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem! Azt kérdeztem, hogy mikor kapja meg a telefonom az Android 7-et. Ha valaki nem értené akkor: mikorra jön ki a frissítés a telefonomra???
2017. máj. 10. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod frissíteni? Szerintem tök mindegy, hogy 1 számmal nagyobbat vagy kisebbet mutat a benchmarkt teszt, vagy a telefon.
2017. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem vagy tisztában a fogalmakkal.

Az android verziók mind külön álló szoftverek. Minden verzió más és más. Nem lehet őket cserélgetni csak úgy mint a windowsost. Vannak verzión belüli frissítések, de verzióváltás nem lesz. Saját magadnak megpróbálhatod frissíteni de semmi értelme mert a telefon nem lesz tőle jobb, gyorsabb, szebb...

2017. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó kicsit félre értettem. A Nougat frissítésre gondolsz igaz?

Jelenleg a S6, S7 és az új A modellek frissítése zajlik. Utána jönnek a A9 A7 A5 és legvégül az A3. de az nem biztos hogy idén megtörténik. (Azt is hallatom lehet azokat már nem is frissítik de ez csak hallomás nem tény)

2017. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönö! Igen a Nouguat-ra gondoltam.
2017. máj. 14. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!