Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tölthetek le ingyen...

Honnan tölthetek le ingyen játékot a samsung corby telefonomra?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen légyszíves!
2010. máj. 15. 22:15
 1/9 anonim válasza:
29%
szia van egy rossz hirem...sajna samsung telokra lehetetlen játékot telepiteni.nem fut rajta.egyszerüen nem arra talaltak ki.sajna.rengeteg ismerösömnek volt ugyanez a problémaja.ha jo telot akarsz akkor sony ericson vagy nokia.pussz
2010. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló. Biztos vagyok benne, hogy még nem raktál fel játékot corbyra. Mert én már igen. A lányomnak van ilyen telója, és már tettem fel rá játékokat. Sajnos a honlapcímre már nem emlékszem ahonnan leszedtem őket. Hoppá!!! Megtaláltam: [link]
2010. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. máj. 16. 20:58
 4/9 anonim válasza:
vagy: www.mobile9.com és onnan kiválasztod hogy mien a telód8típusa) és kihoz neked vagy 200000játékot persze nem egyszerre:)nekem is corbym van sztem jó!:)))) na csá
2010. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Kedves első válaszoló!

Nekem az egyik legbénább samsungom van de mégis van telepítve 35 játék.(Többet is lehet csak ami nem tetszet kitöröltem.)

Játékokra én a filecrop.com weboldalon szoktam rákeresni és ott kiad egy csomot.

2011. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen, az én corbymon is van 72játék, de eggyel se tok játszani mer a szar virtuális billentyűzet belóg a képbe és kitakarja a játékot... Erre nem tud valaki valamit? :D
2011. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Lehet játékot telepíteni Corbyra. És nagyon egyszerű a módja.

1.: Vegyél egy memóriakártyát.

2.: Rakd bele a telefonodba

3.:Csinálj egy mappát ahova letöltheted a játékot/játékokat.

De a mappát a memóriakártyára csináld! : )

4.: Fogj egy kártyaolvasót,és ami adaptert kaptál a memóriakártyához,azon találsz egyrést.Abba rakd bele a memóriakártyát.

5.:A kártyaolvasó USB-jét dugd a számítógépbe.

6.:Nyisd meg a böngészőt.

7.:Írd be ,hogy Játékok Samsung Corbyra, vagy azt a honlapot,hogy cell11.com



Jó letöltést!

2012. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
[link] az első találatra menj majd rá
2012. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is Samsung Corbym van.
2012. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!